J. Ganczarek-Jach Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu Telewizji Puls

Justyna Ganczarek-Jach, dotychczasowa Menedżer ds. Sprzedaży Telewizji Puls, awansowała na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. To nowe stanowisko w firmie utworzone po połączeniu Działów Sprzedaży i Marketingu.

Justyna Ganczarek-Jach oprócz sponsoringu, sprzedaży specjalnej i współpracy z brokerem reklamowym będzie teraz odpowiedzialna również za działania marketingowe Telewizji Puls, promocję obu kanałów nadawcy oraz wsparcie działań Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Justyna Ganczarek-Jach jest związana z Telewizją Puls od lipca 2013 roku. Jako Menedżer ds. Sprzedaży z sukcesem zoptymalizowała pracę Działu Sprzedaży i przyczyniła się do zwielokrotnienia jego przychodów.

Justyna Ganczarek-Jach ma wykształcenie marketingowe (SGH). Swoją karierę rozwijała m.in. w biurach reklamy wiodących telewizji w Polsce: Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat, ponadto współtworzyła stację telewizyjną TTV należącą do Grupy TVN.

Justyna Ganczarek-Jach przejmuje obowiązki Dyrektora Marketingu Telewizji Puls od Przemysława Wzorka, który z dniem 30 września 2016 kończy współpracę z Telewizją Puls.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *