Jakie jest współczesne rodzicielstwo – debata w Czwórce

W piątek z okazji Dnia Matki Czwórka zaprasza na debatę: „Jakie jest współczesne rodzicielstwo?”. Katarzyna Dydo i Patryk Kuniszewicz wraz z gośćmi porozmawiają o młodych rodzicach – czym się różnią od swoich rodziców? Jak w XXI wieku zmieniły się relacje w rodzinie? Skąd młodzi rodzice czerpią wzorce i jak odnajdują się w nowych rolach mamy i taty? Czwórka zachęca do słuchania audycji 26 maja o godzinie 12:00.

Co to znaczy być dobrym rodzicem? Kiedy człowiek jest gotów do tej roli? Jakie jest współczesne macierzyństwo? Jaka jest rola dzisiejszych ojców w wychowywaniu dzieci? Czy w rodzicielstwie jest miejsce na własne pasje? Jak będąc rodzicem bez wyrzutów sumienia myśleć o sobie?

Przed takimi pytaniami staną goście piątkowej debaty w Czwórce: Matylda Kozakiewicz (autorka książki „Złe matki są najlepsze”, bloga segritta.pl oraz fanpage’a „ZŁA MATKA”), Aleksander Kisil (współzałożyciel i prezes Fundacji Ojcostwo Mistrzostwo, współautor i wykładowca na „Uniwersytecie Ojców”), Aleksandra Pronobis-Polatyńska (psycholog wychowawczy) oraz Ewa Podleśna-Ślusarczyk (dziennikarka portalu mamadu.pl). W programie nie zabraknie również głosów „z drugiej strony” – w studiu Czwórki pojawią się licealiści, którzy przedstawią relacje rodzice-dziecko z perspektywy młodego pokolenia oraz swoje wyobrażenia o byciu rodzicem.

Czwórka zaprasza do słuchania i oglądania debaty w piątek 26 maja o godzinie 12:00 na czworka.online.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *