Japoński serial „Grupa Specjalna KRYZYS” w TVP2

21 października TVP2 zaprasza na 10. odcinkowe, widowiskowe, przygodowe kino akcji opowiadające o kulisach pracy jednostki specjalnej japońskiej policji. Afery w świecie finansów i polityki, kryzysowe sytuacje o charakterze terrorystycznym, próby zamachów – to wszystko już od najbliższej soboty o godz. 23:20.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

Służby specjalne dostają przeciek, że wkrótce planowany jest zamach na ministra edukacji, w odwecie za cofnięcie koncesji dla wyższej uczelni prowadzonej przez religijną sektę. Do akcji wkracza specjalna grupa młodych agentów o nazwie „Kryzys”, której zadaniem jest ochrona najważniejszych osób w państwie. Gdy dochodzi do próby zamachu w pociągu wiozącym ministra, agenci szybko neutralizują bombę i aresztują sprawców.

Tymczasem na ruchliwym placu w centrum Tokio pojawia się młody człowiek z bombą zawieszoną na szyi. Okazuje się, że to syn ministra spraw zagranicznych, znany birbant i utracjusz. Jego sprawki i przestępstwa są od wielu lat tuszowane przez wpływowego ojca. Terroryści żądają ujawnienia przestępstw. Do akcji wkracza grupa „Kryzys”…

„Grupa Specjalna KRYZYS”

Premiera: sobota, 21 października, godz. 23:20

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *