„Jazda z Andrzejem Bachledą” na kanale Polsat Play

Prawdziwa gratka dla miłośników białego puchu i oszałamiającej prędkości w styczniowe niedziele w Polsat Play. „Jazda z Andrzejem Bachledą” to program instruktażowy dla narciarzy. Andrzej wyjaśni w jaki sposób wybrać odpowiedni sprzęt, jak przygotować się do sezonu narciarskiego, jak dbać o swoje bezpieczeństwo na stoku oraz jakie techniki jazdy stosować w zależności od pogody i stanu pokrywy śnieżnej, a wszystko to w cudownej scenerii gór Ameryki Północnej.

Sprawdź godziny emisji audycji „Jazda z Andrzejem Bachledą” w PROGRAMIE TV

W cyklu „Jazda z Andrzejem Bachledą” widzowie mają szansę poznać tajniki narciarstwa od samego mistrza. Andrzej Bachleda Curusia III to reprezentant Polski, zawodnik pucharu świata, olimpijczyk, mistrz Polski, mistrz Europy a prywatnie kompozytor, gitarzysta i wokalista.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Play w PROGRAMIE TV

W tym sezonie razem z Andrzejem odwiedzimy Amerykę Północną aby odkryć najlepsze trasy narciarskie nowego kontynentu (Mont Tremblant, Le Massif, Cannon Mountain, Lake Placid), przeżyć kilka niezwykłych przygód i poznać interesujących ludzi m.in. w Mont Calm gdzie stacja narciarska jest prowadzona przez polską rodzinę od 50 lat. Oprócz nauki od samego mistrza, co jest marzeniem każdego narciarza, wybierzemy się również na połów ryb na lodzie, naukę produkcji syropu klonowego oraz przygotujemy pyszne lokalne dania. W tegorocznej serii pojawi się również odcinek poświęcony skituringowi- turystyce narciarskiej, która w pandemii jest jedną z niewielu możliwości korzystania z gór i jazdy na nartach. Montreal, Quebeck i okolice Nowego Jorku to tylko przedsmak tego co czeka nas w tym sezonie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *