Jedynka czeka na zgłoszenia do koncertu „SuperPremiery 2013”

Program 1 Telewizji Polskiej do 22 kwietnia czeka na propozycje premierowych piosenek, które zostaną zaprezentowane w koncercie „SuperPremiery 2013” na Festiwalu w Opolu. Dzięki zmienionej formule regulaminu – każda piosenka wydana w roku 2013 ma szanse stać się przebojem tegorocznego Festiwalu.

W tym roku koncert „SuperPremiery” otworzy jubileuszowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który odbędzie się w terminie: 14-16 czerwca. Koncert premierowych piosenek jest najstarszym koncertem realizowanym w ramach Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, w którym gwiazdy koncertu walczą o nagrodę im. Karola Musioła.

Ubiegłoroczna edycja „SuperPremier” zgromadziła przed telewizorami ponad 3mln widownię pokonując inne programy rozrywkowe w stacjach komercyjnych (w tym nadawany przez TVN finał programu „X Factor”). Zwycięzcą „SuperPremier 2012” została piosenka „Skrzydlate ręce” zespołu ENEJ, która po premierze na Festiwalu w Opolu została okrzyknięta przebojem lata i zdobyła większość nagród muzycznych.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz wszelkie informacje o Festiwalu OPOLE2013 dostępne będą na stronie internetowej: FestiwalOpoleTVP

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *