Jesień 2012 w Telewizji POLSAT

Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie Telewizji POLSAT królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: druga edycja „Tylko taniec. Got to Dance” oraz czwarta edycja „Tylko muzyka. Must be the music”.

Sobotnią przedpołudniową kawę wypijemy w towarzystwie gości nowego lifestylowego programu pod roboczym tytułem „Studio Weekend”. A będzie tam mnóstwo niespodzianek: od sztuki uwodzenia do kulinariów, od relacji z ekskluzywnych pokazów mody do premier teatralnych. Zerkniemy do nowości wydawniczych i za kulisy największych produkcji filmowych, ale to wszystko niech pozostanie jeszcze wielką niespodzianką, którą przedstawimy wkrótce.

Czwartkowe wieczory spędzimy w gronie czterech wspaniałych „Przyjaciółek”, które wciągną nas w swoje ploteczki, miłości i dramaty, ale wcześniej zostaniemy specjalnymi gośćmi „Hotelu 52”. Sprawdzimy co słychać w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 („Świat według Kiepskich”) a jesienne popołudnia spędzać będziemy w nie zawsze sielskim Wadlewie („Pierwsza miłość”). W niedzielne wieczory rzucimy „Kośćmi”, a w czwartek zgłębimy kryminalne zagadki Miami. W poniedziałki i wtorki razem z Meryl Streep zasmakujemy w kuchni francuskiej, pożegnamy Michela Jacksona oraz odpowiemy na pytanie Hugh Granta i Sarah Jessici Parker czy „Słyszeliśmy o Morganach”.

Pierwsza edycja tanecznego show „Tylko taniec. Got to Dance” okazała się wielkim sukcesem Telewizji POLSAT. Zwycięzca premierowej edycji samouk Dawid Ignaczak próbuje właśnie swoich sił w Paryżu pod troskliwym okiem Krystyny Mazurówny. W poprzedniej edycji program dał możliwość zaprezentowania swoich talentów tanecznych ponad 200 uczestnikom i tej jesieni nie będzie inaczej!

Tancerzy oceniać będzie bardzo energetyzujące jury, swoiste creme de la creme tanecznego świata: Michał Malitowski (najbardziej utytułowany tancerz latino na świecie – wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata obecnie mieszkający w Londynie. Ostatnio zdobył nowe 2 tytuły mistrza – na początku czerwca wygrał Blackpool (zwycięstwo w kategorii Professional Latin Blackpool Dance Festival, to sukces na miarę medalu na igrzyskach olimpijskich), a kilka dni temu odniósł spektakularne zwycięstwo na największym turnieju tańca towarzyskiego na kontynencie azjatyckim – China Open Championships), ekscentryczna Krystyna Mazurówna (przed laty solistka Casino de Paris, tancerka rewii Josephine Baker, autorka wielu choreografii w teatrze „Elysees Montmartre” od 40 lat mieszkająca w Paryżu), „złodziej ludzkich serc”, który całkowicie już wrócił do zdrowia Alan Andersz (aktor i tancerz mocno osadzony w środowisku hip-hopowym. Z zespołem pod wodzą Piotra Galińskiego zdobył 5 tytułów Mistrzów Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim do lat 15. Z zespołem V2 Agustina Egurroli zdobył wicemistrzostwo Polski Disco Dance) oraz Joanna Liszowska (utalentowana i wszechstronna aktorka, obdarzona niesamowitym głosem i talentem tanecznym. Udowodniła to olśniewającą rolą Roxy w musicalu „Chicago”).

Gospodarzami programu będą Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka.

Taneczny talent show „Tylko taniec. Got to Dance” powstał na licencji programu „Got to Dance” emitowanym na brytyjskim kanale Sky One. Licencję zakupiła również amerykańska stacja CBS, gdzie program nadawany jest pod nazwą „Live to Dance”. Dystrybutorem formatu jest Shine International. Producentem i reżyserem polskiej edycji programu jest Jan Kępiński. Emisja premierowego odcinka „Tylko taniec. Got to Dance” już 7 września o godzinie 20:00.

Po trzech spektakularnych sukcesach „Tylko muzyka. Must be the music”, czas na czwartą już edycję talent show. Po wygranej Eneja, każda kolejna edycja najpopularniejszego show w Polsce przynosi nowe odkrycia. Do dziś uczestnicy „Tylko muzyka. Must be the music” po występie w programie wydali sześć płyt, a kilka piosenek królowało na listach przebojów rozgłośni radiowych. W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut.

„Tylko muzyka. Must be the music” to dziś nie tylko komercyjny i artystyczny sukces pierwszego zwycięzcy programu zespołu Enej. Uczestnicy show po występie w programie wydali 6 płyt. Z I edycji niesamowita Oliva Livki, hardrockowy zespół Noko, dzieciaki z Little Breaver i punkrockowy Rotten Bark. Z II edycji reggaeowa Raggafaya i góralskie InoRos, a zwycięzca II edycji programu Maciej Czaczyk właśnie podpisał kontrakt płytowy i kończy przygotowywanie debiutanckiego materiału.

Wszystkie trzy edycje muzycznego show zakończyły się olbrzymim sukcesem. W pierwszej edycji zwyciężył zespół Enej. Od finału programu, grupa Enej wciąż koncertuje, a jej płyta „Folkorabel” zyskała status złotej. W grudniu 2011 zespół wydał pierwsze DVD z zapisem koncertu z Przystanku Woodstock 2011. W marcu 2012 w stacjach radiowych całej Polski pojawił się nowy singiel promujący trzeci album Eneja. Od czasu wygranej, zespół zdobywa nagrody na wszystkich liczących się na rynku muzycznym festiwalach (Sopot TOPtrendy Festiwal – nagroda poplisty RMF FM, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu – nagroda Superpremiery, Eska Music Awards – Zespół Roku i Piosenka Roku). W drugiej edycji „Tylko muzyka. Must be the music.” zwycięzcą i zdobywcą głównej nagrody, czyli 100 tys. złotych oraz występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 został prawdziwy wirtuoz gitary i wokalista – 17-letni Maciej Czaczyk. Jego piosenka „Nie bój się” autorstwa Roberta Jansona do niedawna zajmowała 3. miejsce na pop liście radia RMF FM. Zwycięzcą ostatniej edycji była grupa Lemon, która obecnie pracuje nad nowym materiałem muzycznym. Piosenki, które pojawiły się w programie często stawały się przebojami. Rozgłośnie radiowe chętnie grały też „Całą salę” Raggafaya, a piosenka „Czyste szaleństwo” zespołu InoRos z towarzyszeniem Libera była przebojem tegorocznego Euro. Muzyczne talent show „Tylko muzyka. Must be the music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

Emisja premierowego odcinka „Tylko muzyka. Must be the music” już 9 września o godzinie 20:00.

Bezwarunkowa akceptacja, wsparcie w każdej sytuacji, szczerość, śmiech mimo wszystko i odrobina łez to przepis na „Przyjaciółki” – nowość na antenie Telewizji POLSAT.

Małgorzata Socha w roli porzuconej żony z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska – niespełniona zawodowo gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska – samotna bizneswoman. „Przyjaciółki” to niekiedy wzruszająca, a niekiedy humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotykają się po latach na zjeździe klasowym a tam… Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek będzie wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna! Inga (Małgorzata Socha) nie dość, że właśnie została porzucona przez męża dla młodszej, to jeszcze ma problemy z prowadzeniem przez założonego przez siebie przedszkola. Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córeczka – sytuacja wydawałoby się beznadziejna. Czy aby na pewno? Życie lubi płatać rozmaite figle… Patrycja (Joanna Liszowska) – kobieta wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę, kochającego mężczyznę, grono przyjaciół. Czy Patrycja rzeczywiście jest szczęśliwa? Czy mężczyzna jej życia (Marcin Rogacewicz) poprosi ją wreszcie o rękę? Zuza (Anita Sokołowska) właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Jest perfekcjonistką i w pracy, i w domu. Do osiągnięcia idealnego wizerunku brakuje jej mężczyzny. I w tym właśnie tkwi problem, bo mimo niewątpliwej atrakcyjności i świetnej pozycji trudno komukolwiek wytrzymać z „Kierowniczką Całego Wszechświata”. A może przystojny informatyk Wojtek (Lesław Żurek) przebije się przez garniturowy pancerz Zuzy? Przeciwieństwem Zuzy jest Anka ( Magdalena Stużyńska) – troskliwa mama, świetna, choć może odrobinę zaniedbana i zaniedbywana żona. Przed laty wraz z mężem (Bartek Kasprzykowski) ustalili, że on robi karierę a ona zajmuje się domem. Teraz, gdy dzieci podrosły a mąż wraca coraz później Anka nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji. Strach, żal i rozczarowanie próbuje zagłuszać alkoholem. Co na to powiedzą dziewczyny? Kto pomoże Ance? Co czeka cztery kobiety? Jak ułożą się ich losy? Czy rzeczywiście prawdą jest, że los zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie? Być może na to pytanie pomogą odpowiedzieć „Przyjaciółki” – bardzo prawdziwy serial o prawdziwych kobietach, nie tylko dla kobiet.

„Przyjaciółki” produkuje Akson Studio. Reżyserem i operatorem jest Grzegorz Kuczeriszka, a scenariusz napisała Beata Pasek („Niania”, „Hela w opałach”). Pierwszy odcinek serialu 6 września o 22:00.

Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony „Hotel 52”. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość?

W szóstej już serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony ( Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski).

W przeszłości los ciężko doświadczał Natalię. Jak dotąd udawało jej się wychodzić z tych starć obronną ręką nie tylko dzięki sile charakteru, ale także dzięki wsparciu zakochanego Artura. Teraz gdy wreszcie zaakceptowała jego chęć robienia kariery i dążenia do sukcesu z dala od gościnnych progów Hotelu 52 nastał czas na spokojny związek, a może nawet dziecko…? Czy jednak ich szczęście będzie trwałe? A może przeminie, gdy na horyzoncie znów pojawi się Kajtek (Gabriel Piotrowski)? Niepokorny tancerz jest tak różny od „poukładanego” Artura… Czy Natalia zapragnie odmiany?

To jednak nie koniec niespodzianek. W hotelu zajdą spore zmiany personalne. Za pulpitem konsjerża stanie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek), który jako przystojny, młody mężczyzna będzie budził ciekawość personelu żeńskiego, sam jednak będzie stronił od kobiet oraz jakichkolwiek relacji towarzyskich z personelem. Czy ukrywa jakąś tajemnicę? Obok Marty (Magdalena Lamparska) na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka bez skrupułów będzie odrzucać kolejnych adoratorów, aż do momentu, gdy „trafi kosa na kamień”. Kto będzie tym szczęśliwym wybrańcem? Szefową sali restauracyjnej zostanie przedsiębiorcza… eks żona Andrzeja (Marek Bukowski) Beata (Ada Fijał). Jak na to zareaguje Iwona (Magdalena Cielecka), która po raz kolejny jest zmuszona pracować z eks swojego mężczyzny? Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Anna Cieślak, Joanna Koroniewska, Piotr Polk, Anita Sokołowska, Maciej Zakościelny. Specjalnymi gośćmi będą też znani z anteny Polsat Sport komentatorzy Mateusz Borek oraz Paweł Wójcik.

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 6. sezonu „Hotelu 52” są Grzegorz Kuczeriszka, Radosław Piwowarski oraz Łukasz Wiśniewski, a autorem zdjęć Marcin Kukielski. Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 6 września o godzinie 21:00.

Kobiece ambicje i przedsiębiorczość nie znają granic – Halinka nie dość, że w przeciwieństwie do swojego męża pracuje zawodowo, to jeszcze ulegając panującej wśród celebrytów modzie postanawia napisać autobiografię „Moje kiepskie życie”.

Jak łatwo się domyślić ten pomysł nie przypadnie do gustu Ferdkowi (Andrzej Grabowski). Nie zachwyci go też inny plan Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka). Otóż Kiepska wraz z sąsiadką Heleną Paździochową (Renata Pałys) uznają, że współczesna rodzina powinna funkcjonować jak dobrze zorganizowana korporacja i korzystając z jej wzorców zatrudnią poszczególnych członków swoich rodzin… na etacie. Nie poszczęści się jedynie Ferdynandowi Kiepskiemu, któremu Halinka zaproponuje umowę „śmieciową”. Dodatkowym zmartwieniem Kiepskich będą problemy małżeńskie Waldka (Bartosz Żukowski) i Jolasi (Anna Ilczuk). Świeżo upieczona małżonka zażąda od Waldka futra i od jego kupna uzależni dalsze pożycie małżeńskie. Zrozpaczony Waldek będzie szukał pomocy u ojca. W jaki sposób Ferdek wesprze zrozpaczonego syna?

W nowym sezonie zobaczymy Bartosza Żukowskiego (Walduś), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochową), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia) i Lecha Dyblika (Badurę), Bohdana Smolenia (Listonosz).

Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” będzie można zobaczyć w każdą środę, od 5 września o godzinie 20:00.

Była żona, intryga, niejasne interesy i wreszcie sfingowane morderstwo. Z tymi dramatycznymi wydarzeniami musieli zmierzyć się wiosną Marysia i Hubert (Aneta Zając i Michał Czernecki). Ich związek przetrwał przeciwności losu i para znów mogła cieszyć się rodzinnym szczęściem. Czy aby na pewno? Czy sielanka nie uśpi ich miłości? Uczucie na stałe zagościło też w sercach Emilki i Bartka (Anna Ilczuk, Bartek Kwietniewski) oraz Wiktorii i Rysia (Halszka Lehman i Mirosław Kotowicz), a gorąca miłość zaprowadzi ich jesienią na ślubny kobierzec!

„Pierwsza miłość”, która już od ośmiu lat (premiera w listopadzie 2004r.) gości na antenie Telewizji POLSAT wciąż jest najchętniej oglądanym serialem w paśmie popołudniowym. Średnio, codzienne perypetie Marysi, Pawła oraz ich rodziny i przyjaciół ogląda ok. 3 mln widzów, co świadczy o tym jak wielką sympatię i zainteresowanie budzi ta para bohaterów.

Rodzinną idyllę Marysi i Huberta zakłóci nowy sąsiad – Szymon Kmieciński (Michał Korcz). Jego uwagę od razu przykuje sympatyczna blondynka mieszkająca w tej samej kamienicy. Czy Marysia ulegnie czarowi zwariowanego DJ-a? Jak na nowego lokatora zareaguje Hubert? Czy cieniem na relacjach Marysi i Huberta położy się też rozpacz Pawła (Mikołaj Krawczyk), który nie może się pogodzić z odejściem ukochanej (Agnieszka Włodarczyk)?

Do Wrocławia z zagranicy postanowi powrócić Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). Towarzyszyć jej będzie oczywiście Adam (Marcin Krajewski) i dzieci. Czy partner Żukowskiej znajdzie pracę? Czy Kinga będzie z nim szczęśliwa, czy też swojej szansy na życie u jej boku poszuka Robert (Marek Kaliszuk)?

Wielbiciele wątków sensacyjnych powinni uważnie śledzić losy Radka Zielińskiego (Mateusz Banasiuk). W jego życiu ponownie pojawi się Dragon (Krzysztof Zych), który po wyjściu z więzienia będzie próbował namówić go do zuchwałej kradzieży. Jakie konsekwencje będzie miała odmowa Radka?

W serialu zobaczymy m.in. Łukasza Płoszajskiego, Marię Pakulnis, Grażynę Wolszczak, Annę Ilczuk, Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego, Jana Jankowskiego, Dominikę Kojro. Jesienią do obsady serialu dołączy Tomasz Ciachorowski. Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 3 września o godzinie 18:00.

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz „Trudne sprawy”.

Dla tych, którzy nade wszystko cenią realizm, Polsat przygotował trzy seriale paradokumentalne: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Malanowski i partnerzy”. Producentem seriali „Dlaczego ja?” i „Trudne sprawy” jest firma Takomedia, zaś „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment. Premierowe odcinki „Dlaczego ja?” będzie można zobaczyć o godzinie 17:00, od poniedziałku do piątku. „Trudne sprawy” o godzinie 14:45. a o 16:30 kolejny sezon serialu „Malanowski i partnerzy”.

Historie, które znamy tylko z opowiadań. „Niemożliwe! Naprawdę?!” – słychać komentarze. A jednak! Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją mogą mieć miejsce naprawdę. Niezwykle zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne to tylko niektóre tematy nowego serialu paradokumentalnego „Nieprawdopodobne, a jednak” – nowość na antenie Telewizji POLSAT.

Serial „Nieprawdopodobne, a jednak” można oglądać na antenie Polsatu od września, w soboty i niedziele. Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidow, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość” oraz innych seriali gatunku scripted docu: „Dlaczego ja?” i „Trudne sprawy”.

Absolutną nowością będzie sobotni program lifestylowy pod roboczym tytułem „Studio Weekend”. Będzie to bardzo ekscytujące dziewięćdziesiąt minut wypełnione niecodziennymi spotkaniami, rozmowami, relacjami z wydarzeń ze wszystkich dziedzin życia, które interesują ciekawego świata współczesnego człowieka – swoisty przewodnik kulturalny i towarzyski. Wciąż trwają prace nad ostatecznym kształtem „Studia Weekend”, który z pewnością zaskoczy widzów Telewizji POLSAT.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja POLSAT pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. „2012”, „Niezniszczalni”, „Julie i Julia”, „Metro strachu”, „Słyszeliście o Morganach?”, „Opancerzony”, „Michel Jackson’s This is it”.

„Państwo w Państwie” to program publicystyczny, nadawany na antenie Telewizji POLSAT co niedziela o godzinie 19:30. Każde wydanie programu to szczegółowo udokumentowany reportaż o przypadku naruszenia prawa przez urzędników w stosunku do obywateli. Gospodarzem programu będzie Przemysław Talkowski – dziennikarz Polsat News.

„Państwo w państwie” pokazuje historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Scenariusz każdego z programów osnuty będzie wokół szczególnie jaskrawego przypadku samowoli urzędniczej, skutkiem której jest bankructwo przedsiębiorstwa, ruina przedsiębiorcy i utrata pracy przez pracowników. Dziennikarze „Państwa w państwie” ścigają takie przypadki, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz i prawnik znany z anteny kanału Polsat News, gdzie prowadzi magazyn „Nie daj się fiskusowi”. Talkowski w programie „Państwo w państwie” rozmawia w studiu z głównym bohaterem reportażu, jego pracownikami lub członkami rodziny, ale także przedstawicielami urzędów, politykami, komentatorami lub celebrytami. Szefem redakcji programu jest Anna Oblicza, pomysłodawcą Bogusław Chrabota, szef Publicystyki Telewizji POLSAT i Polsat News.

Zacięty finisz sezonu w Formule 1 oraz sporty walki, to najważniejsze wydarzenia sportowe, które pojawią się na antenie Telewizji POLSAT.

Do końca zmagań sezonu Formuły 1 zostało osiem wyścigów. W miarę bezpieczną przewagę wypracował jedynie Fernado Alonso – lider klasyfikacji generalnej. Kolejnych czterech kierowców – Marka Webbera, Sebastiana Vettela, Lewisa Hamiltona i Kimi Raikkonena dzielą niewielkie różnice punktowe i to między nimi a Alonso, rozstrzygnie się tegoroczna walka o miejsca na podium. Wyrównana stawka zachęca do śledzenia wyścigów F1, mówi gospodarz studia Formuły w Telewizji POLSAT – Włodzimierz Zientarski: Mamy najbardziej fascynujący sezon w Formule 1 od dziesięcioleci. Już dawno nie było tak, że niemal każdy wyścig wygrywa inny kierowca, a na najwyższym stopniu podium w tym sezonie stawali już Fernado Alonso, Mark Webber, Lewis Hamilton, Sebastian Vetell, James Button, czy jeszcze nie znany Pastor Maldonado z Williamsa. Nie ma też dominacji jednego teamu, chwała za to szefom F1, bo w tym sezonie wprowadzili regulamin, który wyrównał szanse. Podoba mi się też walka starych mistrzów Michaela Schumachera, Kimi Raikkonena z młodymi, dopiero wchodzącymi do F1 kierowcami – wspomnianym Maldonado, Perezem z Saubera, czy młodym Francuzem Romain Grosjean z Lotusa, który w tym sezonie był już trzykrotnie na podium – kończy dziennikarz Polsatu Sport. Telewizja POLSAT najbliższą relację z toru F1 przeprowadzi z GP Włoch (9 września). Rok temu triumfował tu Sebastian Vettel z Red Bulla. Sezon zakończy tradycyjnie wyścig o GP Brazylii 25 listopada.

22 września dojdzie do rewanżowej walki pomiędzy naszym mistrzem świata WBC w kategorii junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem, a Francisco Palaciosem. Portorykańczyk jest najwyżej notowanym bokserem tej kategorii wagowej w rankingu World Boxing Council. W pierwszej kwietniowej walce obu bokserów na punkty wygrał Włodarczyk, broniąc tytuł mistrza świata. Rewanżowa walka, którą pokaże Telewizja POLSAT odbędzie się we Wrocławiu. Na antenie Polsatu nie zabraknie również gal boksu zawodowego zarówno polskich, jak i międzynarodowych. W grudniu na naszej antenie pojawi się kolejna gala KSW 21, z udziałem m. in Mameda Khalidova i Michała Materli.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *