Jesień 2014 w Szóstce

Dokumentalny „Kosmos”, nowa produkcja twórcy „Włatców móch” – „La Maviuta”, reality-show „Kacza dynastia” i serial „Czarodzieje z Waverly Place” – to tylko kilka spośród nowości jesiennej ramówki Szóstki (TV6).

Jesienią interesująco przedstawia się oferta pozycji dokumentalnych stacji. Już 1 września na antenie Szóstki – po raz pierwszy w polskiej telewizji ogólnodostępnej – pojawi się serial „Kosmos”, który w przystępnej i efektownej wizualnie formie przybliża całą dostępną dziś wiedzę na temat wszechświata oraz historię najnowszych odkryć naukowych z tej dziedziny. Na niezwykłe kosmiczne podróże Szóstka zaprasza widzów od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

3 września, w środowym paśmie dokumentalnym o 21:30, zadebiutuje serial „Tajemnice i zagadki przeszłości” podejmujący mało znane lub pomijane w podręcznikowej historii wątki i zjawiska, jak masoneria, domy publiczne czy rozmaite teorie spiskowe. Na spotkania z dokumentem Szóstka zaprasza także w soboty od 21:30 i w niedziele od godziny 17:00. Wśród pozycji emitowanych w weekendowych pasmach dokumentalnych znajdą się m.in. seriale „Jak skończy się świat”, „Zabójcze kataklizmy”, „Cesar Millan. Przywódca stada” i „Ciekawość” – amerykańska superprodukcja poświęcona najbardziej intrygującym zagadnieniom z dziedziny nauk ścisłych, historii, technologii czy socjologii.

Oryginalną propozycją w ramówce Szóstki będzie – debiutujące 7 września o 20:00 – niedzielne pasmo „Szósty Odlot”, które rozpoczynać będą „Włatcy móch”. Po nich emitowany będzie najnowszy serial Bartka Kędzierskiego – gender romance „La Maviuta”. Wieczór z niebanalnym humorem zakończy „Kacza dynastia”, reality show o rodzinie milionerów, która wiedzie proste, acz niepozbawione zabawnych perypetii życie na amerykańskiej prowincji. Program stał się w Ameryce prawdziwą sensacją, gromadząc wielomilionową widownię oraz bijąc kolejne rekordy oglądalności w emitującej go stacji A&E i w historii całej telewizji kablowej.

Kolejną nowością Szóstki będzie jeden z największych serialowych hitów Disneya – dwukrotny zdobywca Emmy pt. „Czarodzieje z Waverly Place”. Serial emitowany będzie od 1 września w dni powszednie o godzinie 18:00.

W repertuarze filmowym Szóstki znajdą się niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki, takie jak film sensacyjny – „Gniew Caina”, thriller – „Kruk zbawienie”, horror – „Frankenfish” czy film kryminalny – „Dzielnica Lakeview” a także hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie, jak „Gangi Nowego Jorku” czy „Wilk”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *