17 września 2016 roku POLO TV startuje z nową ofertą programową, która zapewni widzom najlepszą rozrywkę przy największych przebojach muzyki tanecznej. Hitem jesiennej ramówki jest III i IV sezon serialu “Miłość w rytmie disco” emitowany w systemie po dwa premierowe odcinki w tygodniu. Na antenie zadebiutuje program “Polo Koktajl”, prowadzony przez gwiazdę muzyki disco polo Elwirę Mejk. Wśród kluczowych pozycji POLO TV pozostaje magazyn “Disco Studio” z Edytą Folwarską, Maciejem Smolińskim i Jackiem Mędralą w roli prowadzących.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym POLO TV

Nowe odcinki “Miłości w rytmie disco” obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji, emocje i namiętności. Bohaterami serialu są młodzi ludzie, którzy spotykają się w jednej z dyskotek. Nawiązują tam przyjaźnie, zakochują się, doświadczają zdrad i intryg. Tłem wydarzeń są największe hity muzyki disco polo. Gwiazdy muzyczne pojawiają się serialu nie tylko na scenie, ale także jako aktorzy epizodycznych ról.

Najnowsza edycja serialu “Miłość w rytmie disco” nadawana będzie od 17 września. W każdą sobotę o godzinie 18:00 emitowane będą dwa odcinki premierowe (jeden po drugim).

18 września zadebiutuje program “Polo Koktajl”, poświęcony najważniejszym wydarzeniom w branży disco. Magazyn poprowadzi Eliwira Mejk, a w roli ekspertów wystąpią wokalistka Cayra i dziennikarz Romek Wrzosek.

“Polo Koktajl” składać się będzie z kilku segmentów tematycznych: “Przeglądarka” (newsy), “Klipowa Jechanka” (kontrowersyjne klipy), “O! Masakra!” (największa wpadka), “Stajl odcinka” (najlepiej prezentująca się gwiazda), “Polo tuby” (teledyski i materiały z YouTube), “Hej, Ty!” (komentarze z Internetu), “A w Super Ekspresie’ piszą” (plotki). W każdym odcinku magazynu pojawi się także gość specjalny, a pod koniec programu ogłaszany będzie konkurs z nagrodami.

“Polo Koktajl” oglądać będzie można w każdą niedzielę o godzinie 15:30.

We wrześniu startuje także nowy sezon sztandarowego magazynu POLO TV – “Disco Studio”. W programie można zobaczyć wywiady z gwiazdami, premierowe teledyski, relacje z imprez oraz poznać ciekawostki związane z muzyką taneczną. Prezentowane są także klipy, znajdujące się w poczekalni do listy przebojów “Disco Polo Live”. O szczegóły kariery oraz życia prywatnego gwiazd wypytują Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala.

“Disco Studio” emitowane jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Źródło: Grupa ZPR Media