Jesień 2016 w POLO TV

17 września 2016 roku POLO TV startuje z nową ofertą programową, która zapewni widzom najlepszą rozrywkę przy największych przebojach muzyki tanecznej. Hitem jesiennej ramówki jest III i IV sezon serialu „Miłość w rytmie disco” emitowany w systemie po dwa premierowe odcinki w tygodniu. Na antenie zadebiutuje program „Polo Koktajl”, prowadzony przez gwiazdę muzyki disco polo Elwirę Mejk. Wśród kluczowych pozycji POLO TV pozostaje magazyn „Disco Studio” z Edytą Folwarską, Maciejem Smolińskim i Jackiem Mędralą w roli prowadzących.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym POLO TV

Nowe odcinki „Miłości w rytmie disco” obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji, emocje i namiętności. Bohaterami serialu są młodzi ludzie, którzy spotykają się w jednej z dyskotek. Nawiązują tam przyjaźnie, zakochują się, doświadczają zdrad i intryg. Tłem wydarzeń są największe hity muzyki disco polo. Gwiazdy muzyczne pojawiają się serialu nie tylko na scenie, ale także jako aktorzy epizodycznych ról.

Najnowsza edycja serialu „Miłość w rytmie disco” nadawana będzie od 17 września. W każdą sobotę o godzinie 18:00 emitowane będą dwa odcinki premierowe (jeden po drugim).

18 września zadebiutuje program „Polo Koktajl”, poświęcony najważniejszym wydarzeniom w branży disco. Magazyn poprowadzi Eliwira Mejk, a w roli ekspertów wystąpią wokalistka Cayra i dziennikarz Romek Wrzosek.

„Polo Koktajl” składać się będzie z kilku segmentów tematycznych: „Przeglądarka” (newsy), „Klipowa Jechanka” (kontrowersyjne klipy), „O! Masakra!” (największa wpadka), „Stajl odcinka” (najlepiej prezentująca się gwiazda), „Polo tuby” (teledyski i materiały z YouTube), „Hej, Ty!” (komentarze z Internetu), „A w Super Ekspresie’ piszą” (plotki). W każdym odcinku magazynu pojawi się także gość specjalny, a pod koniec programu ogłaszany będzie konkurs z nagrodami.

„Polo Koktajl” oglądać będzie można w każdą niedzielę o godzinie 15:30.

We wrześniu startuje także nowy sezon sztandarowego magazynu POLO TV – „Disco Studio”. W programie można zobaczyć wywiady z gwiazdami, premierowe teledyski, relacje z imprez oraz poznać ciekawostki związane z muzyką taneczną. Prezentowane są także klipy, znajdujące się w poczekalni do listy przebojów „Disco Polo Live”. O szczegóły kariery oraz życia prywatnego gwiazd wypytują Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala.

„Disco Studio” emitowane jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *