Jesień 2018 w Romance TV

Jesień w Romance TV to czas ciepłych uczuć i namiętności, a to za sprawą cyklu Romansami jesień się zaczyna. Do tego kanał przygotował dla swoich widzów wiele innych filmowych i serialowych premier, które osłodzą coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Wrzesień to miesiąc emisji nowego serialu familijnego „Rodzinka w opałach”, październik natomiast upłynie pod znakiem bestsellerowych ekranizacji powieści Rosamunde Pilcher. To nie koniec emocji, które czekają na widzów Romance TV. Już 1 września rusza głosowanie w konkursie Romance TV Award w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Śluby i wesela w Romance TV

We wrześniu widzowie poczują weselny klimat dzięki Gorączce ślubnej w Romance TV i filmom o tej właśnie tematyce. 1 września, przez cały dzień, emitowany będzie cykl Cała w bieli – wielkie przygotowania do ślubu, z premierą „Wenus w czwartym domu” o godz. 20:00 oraz wiele innych filmów. Okaże się, że przygotowania do ślubu to czasem naprawdę duże wyzwanie. Jeszcze więcej ślubnych emocji Romance TV zapewni z każdy piątek września o godz. 21:55 w cyklu Ślub na otwartym morzu! Widzowie będą świadkami przepięknych ceremonii w najróżniejszych zakątkach świata, dzięki filmom z serii „Rejs ku szczęściu”.

Nowy serial – Rodzinka w opałach

Na przełomie lata i jesieni widzowie zobaczą wiele premier – przede wszystkim nowy serial „Rodzinka w opałach”, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i dojrzałym widzom. 8 września zajrzymy do domu rodziny Maybacher, gdzie panuje prawdziwy chaos za sprawą dojrzewającej córki. Zapraszamy w soboty o godz. 20:00 na dwa odcinki „Rodzinki w opałach”.

Romansami jesień się zaczyna

Jesień w Romance TV będzie czasem pięknych uczuć, a to za sprawą cyklu Romansami jesień się zaczyna, pełnego wspaniałych premier Ingi Lindström. 23 września o 20:00 dowiemy się, czy młodej lekarce weterynarii, Liv, uda się spełnić jej największe marzenie… W kolejną niedzielę, również o godz. 20:00 spotkamy się przed telewizorami, by śledzić losy kreatorki perfum, Sagi, w filmie „Inga Lindström: Dwa światy”. Również w październiku i listopadzie na widzów czekają kolejne poruszające premierowe historie.

Premierowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher w październiku

Październik upłynie widzom pod znakiem Rosamunde Pilcher. W tym miesiącu świętujemy 25 lecie ekranizacji powieści tej wspaniałej autorki na szklanym ekranie. Z tej okazji Romance TV przygotował dla wszystkich fanów jej historii cztery premiery z cyklu Złoty październik z Rosamunde Pilcher: „Niania pilnie potrzebna”, „Kiedy ryby się uśmiechają”, „Odziedziczone szczęście”, „Ostatnia wola naszego ojca”, które zobaczymy kolejno w każdy wtorek od 9.10, o godz. 22:00. Poza premierami, warto też przypomnieć sobie inne historie tej wybitnej pisarki, a okazję ku temu będziemy mieć od poniedziałku do piątku o godz. 18:10, przez cały miesiąc.

II edycja konkursu Romance TV Award – głosowanie widzów

Do tego, już 1 września rusza głosowanie w konkursie Romance TV Award – nagrody dla najbardziej romantycznych hoteli, który wyróżnia obiekty w Polsce za ich miłosny charakter, specjalną ofertę dla dwojga i możliwość spędzenia nastrojowych chwil w urokliwej scenerii. Poznaliśmy już finałowe hotele, które w tym roku będą walczyć o głosy w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. Głosowanie publiczności będzie możliwe poprzez formularz umieszczony na stronie https://www.romance-tv.pl/romance-tv-award .

Premiera filmu „Miłość na mazurach” w listopadzie

To jednak nie koniec wrażeń. Już w listopadzie stacja pokażę długo wyczekiwaną premierę – „Miłość na mazurach”, czyli niemiecko-polską produkcję z udziałem ambasadorki Romance TV – Aleksandry Woźniak, Marka Włodarczyka i Zofii Czerwińskiej.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *