Serial „Modelowa ekipa”na kanale E!

Shanina Shaik, Olivia Culpo, Daniela Braga, Devon Windsor i wiele innych zadebiutują jako bohaterki nowego reality show. Premiera serialu Modelowa ekipa już w piątek 14 września o 21:00 na kanale E! Entertainment Television.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

W czasach ogromnej popularności mediów społecznościowych życie supermodelek nie kończy się na wybiegu. Młode i piękne dziewczyny uchodzą za ideały piękna, wzbudzając zazdrość, pożądanie i wpędzając zwykłych śmiertelników w kompleksy. Jednak ich perfekcyjne życie, które obserwujemy na Instagramie, sława i bogactwo, są często przykrywką dla problemów rodzinnych i konfliktów w świecie mody. Modelowa ekipa to nowy serial E!, który przybliży widzom realia świata mody i pokaże słodko-gorzką prawdę o realiach modelingu, o których mówi się zdecydowanie za rzadko.

Daniela Braga, Olivia Culpo, Hannah Ferguson, Ping Hue, Nadine Leopold, Caroline Lowe, Ashley Moore, Shanina Shaik i Devon Windsor to sławne, seksowne i zuchwałe bohaterki serialu. Poznamy je bliżej podczas przygotowań do jesiennego sezonu modowego. Odkryjemy też, że powiedzenie “work hard, play hard” jest dla niektórych stylem życia.

W najbliższych odcinkach zobaczymy jak znana modelka i influencerka Olivia Culpo zabiega o rozkładówkę w magazynie Sports Illustrated, ale jest pełna obaw po testowej sesji ze znanym fotografem Yu Tsaiem. W międzyczasie jej przyjaciółka Devon Windsor oprócz pracy w modelingu postanawia wziąć na siebie kolejne obowiązki, co powoduje problemy ze znalezieniem czasu dla partnera. Caroline Lowe również próbuje zachować balans pomiędzy karierą i życiem prywatnym, a nie jest to łatwe z uwagi na presję ze strony rodziny chłopaka, która chce ich rychłego ślubu. Z kolei Ashley Moore przeprowadza się z Los Angeles do Nowego Jorku, by być bliżej najważniejszych modowych wydarzeń w Stanach, lecz na castingu spotyka przebojową brazylijską modelkę Danielę Bragę i zaczyna mieć wątpliwości, czy uda jej się sprostać konkurencji w Nowym Jorku. Po ciężkim sezonie jesiennych pokazów mody Shanina Shaik organizuje wakacyjny wyjazd dla koleżanek, by razem mogły zapomnieć o trudach pracy, ale nie wszystkie dziewczyny potrafią się ze sobą dogadać. Redaktorka mody i modelka Hannah Ferguson decyduje się na wyjazd na Wyspy Dziewicze, z których pochodzi jej chłopak, by pomóc ze skutkami huraganu, który niedawno przeszedł przez wyspy. Weteranka grupy Ping Hue doświadcza presji ze strony rodziny, które chce, by zrezygnowała z kariery, ale nie potrafi tak łatwo rozstać się z branżą. W międzyczasie kariera Nadine Leopold nabiera tempa po tym, jak przechodzi po wybiegu na pokazie mody swoich marzeń.

Premiera nowego reality show Modelowa ekipa już 14 września o 21:00 na kanale E! Entertainment Television.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *