Jesień 2023 w Polsacie i Czwórce

Od września startuje nowa ramówka Polsatu (1 września) i TV 4 (2 września). Oferta obu stacji została zaprezentowana na multimedialnej konferencji prasowej w największym w Polsce studiu 2400 należącym do Grupy Polsat.

Sprawdź godziny emisji audycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w PROGRAMIE TV

O nowościach w obu stacjach opowiedział dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak. „Na naszym ekranie pojawia się trzy niesamowite reality show. Dwa wielkie marzenia dyrektorów programowych. Pierwszy to „The Real Houseviwes. Żony Warszawy” – program, który obszedł już cały świat i wylądował na polskim rynku. Myślę, że w tym skołatanym czasie, gdy włączymy go na godzinę w środę wieczorem, to będziemy szczęśliwi. Pojawił się tez na naszej antenie program, o którym marzyłem od wielu lat – „Temptation Island”. Dwa domy, Grecja, trudne warunki produkcyjne. Efekt będzie powalający. Mamy też trzeci reality show – „Doda Dream Show”. Nieważne, jaki jest scenariusz na koniec i tak będzie rewelacja. Doda jest w świetnej formie, producenci miejcie siłę”, mówił Edward Miszczak.

Sprawdź godziny emisji audycji „Love Island. Wyspa miłości” w PROGRAMIE TV

Na evencie z udziałem gwiazd wszystkich produkcji zaprezentowano także nowy spot wizerunkowy promujący Jesień w Polsacie, w reżyserii Bartka Prokopowicza oraz spot wizerunkowy TV4 w reżyserii Martineza Swystuna.

W piątek, 1 września startuje pierwsza z jesiennych pozycji ramówkowych Polsatu. Ten dzień tygodnia już od kilku sezonów zarezerwowany jest dla fanów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 19. edycji kultowego show wystąpią Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinkler, Kuba Szmajkowski, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz i Jakub Gąsowski oraz wybrana w castingu Jagoda Szydłowska. Ich występy oceni jury w składzie Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała, a show poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Soboty w Polsacie zapowiadają się rodzinnie. Przedpołudnia to już tradycyjnie czas na gotowanie z Ewą Wachowicz, która wraca z nowym sezonem swojego programu. Na wieczór stacja przygotowała hity kina familijnego. Zobaczymy między innymi takie produkcje jak „Kevin sam w domu”, „Raya i ostatni smok”, „Aladyn”, „Piękna i Bestia” czy „Czarownica”.

W niedzielę premierę będzie miał drugi sezon „Ślubnego Pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Ślubna ekspertka Polsatu znów będzie spełniać marzenia par o weselu jak z bajki. Wracają także kabarety. Już po raz trzeci kabaretową sceną będą rządzić „Młodzi i Moralni” z prowadzącymi Robertem Górskim i Robertem Korólczykiem. W roku wyborczym satyrycy ze szczególną uwagą przyjrzą się polskiej rzeczywistości, a teksty będą powstawały na bieżąco, aby na gorąco odpowiadały na aktualne wydarzenia z kraju i ze świata.

Także w niedzielę emitowany będzie serial „Teściowie”. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

W poniedziałek, 4 września premiera pierwszej nowości – „Doda. Dream Show”. Po ubiegłorocznym sukcesie reality show „Doda. 12 kroków do miłości” stacja ponownie nawiązała współpracę z artystką. Tym razem ekipa Polsatu towarzyszy Dodzie podczas przygotowań do serii ekskluzywnych koncertów. W programie biorą udział bliscy i współpracownicy Dody, widzowie poznają kulisy jej pracy i życia prywatnego. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka, na planie bywa więc naprawdę gorąco! Nie zabraknie też wzruszeń, być może nawet łez a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy Dream Show na światowym poziomie.

We wtorek powraca „Ninja Warrior Polska”. 8 sezon NWP to liga Najlepszych z Najlepszych. Wystąpią zawodnicy, którzy osiągnęli najlepsze rezultaty w poprzednich sezonach. Zwycięzca otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 000 złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody. Czy tym razem będzie inaczej? Program poprowadzą Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

„The Real Housewives” to format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces. Uczestniczki polskiej wersji show o luksusowym życiu bogatych warszawianek – „The Real Housewives. Żony Warszawy” to kobiety biznesu z różnych branż, miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie wystąpią: Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć – Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska . Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz. Program powstaje na licencji NBC Universal Formats, którego właścicielem jest Uniwersal Studio Group.

Reality show „Temptation Island Polska” zrealizowany został w bajecznej scenerii Krety. Na tytułowej „wyspie pokus” pary poddają próbie swoją relację. Testerami wierności partnerów będą atrakcyjne singielki i single. Ten emocjonalny rollercoaster poprowadzi dziennikarz, prezenter radiowy, producent i założyciel fundacji „Najsłodsi” Michał Figurski.

„Nasz Nowy Dom” powraca w czwartki z nową prowadzącą Elą Romanowską. Wraz z nią ekipa Polsatu znów rusza w Polskę, aby odmienić domu a często także całe życie najbardziej potrzebującym.

Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Historia przyjaźni kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym od 12 sezonów rozgrzewa emocje widzów i będzie miała ciąg dalszy. Nadchodząca jesień przyniesie radykalne zmiany w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Czy wszystko skończy się dobrze?

Codziennie od poniedziałku do piątku będziemy też oglądać nowe odcinki ulubionych seriali – kryminalnych „Gliniarzy” i obyczajowej „Pierwszej miłości”, gdzie do obsady dołączają Łukasz Garlicki, Dominika Skoczylas, Jowita Budnik i Patryk Cebulski.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Czwórka to kanał, w który wkładamy teraz serducho i chcemy go wzmocnić programowo. I wzmacniamy, bo oprócz „Love Island” pojawił się program „Para do Gara”, powiedział Edward Miszczak. Oprócz zmian programowych stacja odświeżyła też logotypy, zmieniła oprawę i po raz pierwszy zaprezentowała swój spot wizerunkowy.

W nowym show „Para do gara. Ona mówi on gotuje” zobaczymy rywalizację trzech par uczestników o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego Mateusza Gesslera.

Od ubiegłego sezonu do TV4 przeniósł się show „Love Island. Wyspa miłości”. Reality show nowej stacji spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Ósmą edycję także pokaże więc TV4. Islandersów do walki o miłość poprowadzi Karolina Gilon.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Zmiany czekają „Łowców skarbów” – program obok Pawła Orleańskiego poprowadzi Krzysztof Ibisz.
Ponadto w TV 4 zobaczymy jeszcze dwie nowości – serial kryminalny „Krejzi patrol” z Alanem Anderszem i Piotrem Bułka i serial fabularno-dokumentalny „Pomóż mi”. Nie zabraknie oczywiście kultowych już seriali „Policjanci i Policjantki” oraz „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *