Jesienne nowości w Antyradiu

Nowe programy, nowi prowadzący, niezmiennie najlepszy rock na świecie, czyli jesienne nowości na antenie Antyradia.

On – Szkot, rockowa dusza, muzyk, wokalista i pozytywny świr. W Polsce jest długo, ale nie na tyle by nauczyć się naszego języka… Ona – urodzona prezenterka, która usiłuje opanować tę niełatwą sytuację. Zderzenie płci, temperamentów, kultur i sposobów myślenia. Razem stworzą nowy bezkompromisowy i bezprecedensowy duet prowadzących poranek Antyradia. Brian Allan i Anna Chmiel codziennie między godziną 6:15 a 10:00 od poniedziałku do piątku w „Nowym Pobudzeniu”. W programie gwarantowany udział najlepszego rocka, zwariowanych żartów i nieuczesanych myśli. Kolejna nowość w programie to nadawany o godzinie 8:20 wywiad z politykami, czyli „Niepoprawny politycznie Tomasz Dunowski”. W poranku codziennie pobudzać też będą dwa kontrowersyjne konkursy: „6 na 9” oraz gra o „Śmieszne pieniądze”.

„Kasprologia” Tomasza Kasprzyka w nowej odsłonie od godziny 10:00 do 13:00. Tradycyjnie rock w najlepszym wydaniu wraz z komentarzem jednego z największych znawców tego gatunku w kraju. Rozmowy z największymi rockowymi gwiazdami, najważniejsze informacje koncertowe oraz polskie i zagraniczne premiery muzyczne.

Od godziny 13:00 trzy godziny piętnowania głupoty, ścigania nonsensu i absurd przekraczający wszelkie dozwolone normy. W gospodzie „U Ciecha” podaje najgorszy prezenter polskiego eteru – Łukasz Ciechański.

Na antenę powracają po wakacjach cztery z najbardziej charakterystycznych audycji Antyradia: „Odjechani” między godziną 16:00 a 18:00, czyli odjechane spojrzenie na świat motoryzacji i nie tylko Joanny Zientarskiej i Włodzimierza Zientarskiego; od godziny 18:00 do 20:00 rockowa lista przebojów „Turbo TOP” Przemysława Jah Jah Frankowskiego; dwugodzinna audycja „Wybierz prawdziwy rock” w nowej, interaktywnej formule prowadzona wraz ze słuchaczami przez Piotra Opokę; „Makakart” i „Makakofonia” Piotra Szarłackiego niezmiennie we wtorki, środy i czwartki między godziną 22:00 a 24:00.

Nowości również w weekend. W każdą sobotę od godziny 10:00 do 14:00 „Oczami Ostrego” Aleksandra Ostrowskiego – nowy sobotni, rock and rollowy program – subiektywne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, spotkania z gośćmi, komentarze i pytania od słuchaczy. „Niepoprawne politycznie przesłuchanie” (sobota, godziny 17:00-20:00), czyli trzy godziny niepoprawnych spotkań Tomasza Dunowskiego z politykami. Najbardziej niewygodne pytania, kontrowersyjne tematy i wszystko to o co inni jeszcze nie pytali. Rozmowy będą nagrywane. Z kolei w niedziele (godziny 17:00-20:00) Michał Żołądkowski zaprosi na „Klasyczną listę przebojów”.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *