„Jim wie lepiej” na FOX Comedy

Już od poniedziałku 6 lutego od godziny 9:00 na antenie FOX Comedy w swoje progi zaprasza Jim i jego zwariowana rodzinka w serialu „Jim wie lepiej”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Jim (Jim Belushi, „Niesforna Zuzia”, „K-9”) to mieszkający na przedmieściach budowlaniec z własną firmą, który kocha bluesa, sport i dobre jedzenie. Jednak to rodzina jest najważniejsza, a ta należy do bardzo temperamentnych. Piękna żona Cheryl (Courtney Thorne-Smith, „Dwóch i pół”, „Ally McBeal”, „Melrose Place”) oraz troje dzieci – córki Ruby (Taylor Atelian) i Gracie (Billi Bruno) oraz syn Kyle (Conner Rayburn) – to jego ostoja, ale i źródło nieskończonych utarczek słownych i zabawnych sytuacji.

Choć Jim to dorosły facet, drzemie w nim coś z dziecka i należy raczej do osób leniwych, co sprawia, że bardzo często wystawia cieprliwość żony na próbę. Na szczęście ma kogoś, kto z chęcią tuszuje jego wybryki – współpracownika i najlepszego kumpla, szwagra Andy’ego (Larry Joe Campbell, „Pan i Pani Kiler”, „Polowanie na druhny”), wciąż poszukującego miłości swojego życia. Kolorytu całości dodaje młodsza siostra Cheryl Dana (Kimberly Williams-Paisley, „Ojciec panny młodej”), która zdecydowanie nie widzi nic złego w wytykaniu Jimowi jego potknięć. Jednego z kolegów Jima gra Dan Aykroyd („Pogromcy duchów”, „Blues Brothers”), który gościnnie pojawia się w serialu.

Jak wygląda domowa wojna damsko-męska i czy Jim rzeczywiście „wie lepiej”? O tym można się przekonać na FOX Comedy – pierwszy sezon już od poniedziałku 6 lutego od godziny 9:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *