Już od poniedziałku 6 lutego od godziny 9:00 na antenie FOX Comedy w swoje progi zaprasza Jim i jego zwariowana rodzinka w serialu “Jim wie lepiej”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Jim (Jim Belushi, “Niesforna Zuzia”, “K-9”) to mieszkający na przedmieściach budowlaniec z własną firmą, który kocha bluesa, sport i dobre jedzenie. Jednak to rodzina jest najważniejsza, a ta należy do bardzo temperamentnych. Piękna żona Cheryl (Courtney Thorne-Smith, “Dwóch i pół”, “Ally McBeal”, “Melrose Place”) oraz troje dzieci – córki Ruby (Taylor Atelian) i Gracie (Billi Bruno) oraz syn Kyle (Conner Rayburn) – to jego ostoja, ale i źródło nieskończonych utarczek słownych i zabawnych sytuacji.

Choć Jim to dorosły facet, drzemie w nim coś z dziecka i należy raczej do osób leniwych, co sprawia, że bardzo często wystawia cieprliwość żony na próbę. Na szczęście ma kogoś, kto z chęcią tuszuje jego wybryki – współpracownika i najlepszego kumpla, szwagra Andy’ego (Larry Joe Campbell, “Pan i Pani Kiler”, “Polowanie na druhny”), wciąż poszukującego miłości swojego życia. Kolorytu całości dodaje młodsza siostra Cheryl Dana (Kimberly Williams-Paisley, “Ojciec panny młodej”), która zdecydowanie nie widzi nic złego w wytykaniu Jimowi jego potknięć. Jednego z kolegów Jima gra Dan Aykroyd (“Pogromcy duchów”, “Blues Brothers”), który gościnnie pojawia się w serialu.

Jak wygląda domowa wojna damsko-męska i czy Jim rzeczywiście “wie lepiej”? O tym można się przekonać na FOX Comedy – pierwszy sezon już od poniedziałku 6 lutego od godziny 9:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00.

Źródło: FOX Networks Group