„Jimmy Neutron: mały geniusz” i „Planeta Sheena” wkrótce w PULS 2 (zdjęcie)

W poniedziałek, 7 kwietnia PULS 2 rozpocznie emisję serialu animowanego „Jimmy Neutron: mały geniusz”, a dzień później premierę będzie miała „Planeta Sheena”. Produkcje te wzmocnią blok animacji Nickelodeon, który można oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 12:30 w PULS 2.

W wiosennej ramówce kanału PULS 2, w ramach pasma Junior TV (od pn. do pt., w godzinach 9:00-18:30) pojawił się blok animacji Nickelodeon. Na początku kwietnia do animacji „SpongeBob Kanciastoporty” dołączą dwie premierowe produkcje: „Planeta Sheena” i „Jimmy Neutron: mały geniusz”.

Serial „Jimmy Neutron: mały geniusz” opowiada o dziesięcioletnim geniuszu i wynalazcy – Jimmym, który zamieszkuje miasteczko Retroville. Nie obce mu są rakiety kosmiczne i niewidzialne chomiki, ale najbliższy sercu jest piesek Goddard, robot własnego projektu. Niestety „genialne” wynalazki zazwyczaj prowadzą do katastrofy, ale od czego są przyjaciele? Przy boku Jimmy’ego zawsze stoją gotowi do pomocy: Carl i Sheen. Obaj są dla Jimmy’ego niezastąpionymi towarzyszami przygód.

Z kolei serial „Planeta Sheena” przedstawia losy Sheena Esteveza, który pewnego dnia zakrada się do laboratorium swojego przyjaciela Jimmy’ego Neutrona i znajduje tam prom kosmiczny. Ten przypadkowo przenosi go na planetę Zeenu, zamieszkaną przez kosmitów. Aby szczęśliwie wrócić do domu musi naprawić rozbity statek i stawić czoła kosmicznym stworom, które zrobią wszystko, aby uniemożliwić mu powrót na Ziemię.

Animacje „Jimmy Neutron: mały geniusz” i „Planeta Sheena” są emitowane w PULS 2 w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.

„Jimmy Neutron: mały geniusz”

Premiera: poniedziałek, 7 kwietnia, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Planeta Sheena”

Premiera: wtorek, 8 kwietnia, godzina 13:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:00

puls2planetasheena

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *