Joanna Kostrzewa i Zbigniew Baczkowski dołączają do zespołu IDMnet Broker TV (zdjęcia)

Dział zajmujący się sprzedażą telewizyjnego czasu antenowego IDMnet Broker TV zatrudnił kolejnych specjalistów. Joanna Kostrzewa objęła stanowisko Senior Plannera, z kolei Zbigniew Baczkowski zasilił zespół Key Account Executive.

Joanna Kostrzewa pełni funkcję Senior Plannera w dziale kierowanym przez Agnieszkę Tuśnio, zajmującym się sprzedażą agencyjną i kontaktami z domami mediowymi. W latach 2009-2014 pracowała na stanowisku Specjalisty ds. Planowania Kampanii Reklamowych w Polsat Media.

Zbigniew Baczkowski dołączył do zespołu kierowanego przez Agnieszkę Muszyńską, odpowiadającego za kontakty z reklamodawcami. Przez 4 ostatnie lata był zatrudniony w Polsat Media w dziale Sprzedaży Bezpośredniej i Regionalnej.

IDMnet Broker TV to dział zajmujący się obsługą reklamową stacji telewizyjnych w ramach IDMnet. Powstał z początkiem 2014 roku. W portfolio brokera telewizyjnego znajdują się dwie wiodące na rynku stacje muzyczne, należące do Grupy ZPR – ESKA TV i Polo TV. IDMnet odpowiada także za sprzedaż reklam w Fokus TV (również Grupa ZPR) – nowym kanale telewizyjnym o charakterze edukacyjno-poznawczym, który rozpocznie nadawanie w ramach MUX-1 w kwietniu 2014 roku. Portfolio spółki wzbogaca oferta stacji Tele 5, należącej do Polcast Television. Już wkrótce spółka będzie odpowiadała za sprzedaż czasu antenowego w VOX Music TV, nowej stacji telewizyjnej o charakterze muzycznym.

idmnetbaczkowski idmnetkostrzewa

Źródło: IDMnet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *