Joanna Sołtysiak dyrektorem muzycznym Radia ZET

Joanna Sołtysiak zastąpiła na tym stanowisku Wojciecha Jagielskiego, który rozstaje się z Radiem ZET za porozumieniem stron.

Do obowiązków nowo powołanej dyrektor będzie należało planowanie strategii muzycznej stacji, badania i bieżąca polityka programowa w obszarze muzyki, współpraca z wytwórniami muzycznymi, tworzenie i nadzór nad kompilacjami brandowanymi marki ZET oraz kanałami muzycznymi stacji. Sołtysiak będzie raportowała bezpośrednio do Jarosława Paszkowskiego – p.o redaktora naczelnego Radia ZET.

Joanna od 2007 roku była zastępcą dyrektora muzycznego stacji. Jej awans na szefową działu muzycznego będzie więc płynnym przejęciem dotychczasowych obowiązków od Wojtka Jagielskiego, któremu z tego miejsca dziękuję za ostatnie pięć lat pracy w stacji. W historii Radia ZET Joanna będzie pierwszą kobietą, która zarządza działem muzycznym – a MUZYKA jest przecież kobietą – powiedział Jarosław Paszkowski, p.o Redaktora Naczelnego Radia ZET.

Joanna Sołtysiak, zanim związała się z Grupą Eurozet pracowała w poznańskich rozgłośniach Agory: Złote Przeboje, Klasyka FM, Pop FM, Radio Wielkopolska i Blue FM. Przygodę z radiem zaczynała w studenckim Radiu Afera.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *