Weekend sportów walki w Polsacie Sport

Galę MMA Fight Exclusive Night 7, walki bokserskie Artura Szpilki, Macieja Sulęckiego, Mariusza Masternaka oraz kolejne starcie w obronie tytułów Władimira Kliczki, który tym razem będzie walczył z Bryantem Jenningsem, pokaże w najbliższy weekend Polsat Sport.

Weekend sportów walki w Polsacie Sport rozpocznie się relacją na żywo z gali MMA Fight Exclusive Night 7. Galę z Bydgoszczy, której ozdobą będzie walka najlepszego polskiego kickboxera Tomasza Sarary z Nikolaiem Falinem w formule K1 – skomentują Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

Od godziny 2:00 w Polsacie Sport gośćmi Pawła Wójcika w bokserskim studio będą Janusz Pindera, Michał Materla, Maciej Myszkin i Przemysław Saleta. Od godziny 3:00 kanał pokaże bezpośrednią transmisję z gali boksu zawodowego z Chicago. Polscy kibice podczas gali będą mogli zobaczyć dwie walki naszych bokserów. Najpierw w ośmiorundowym pojedynku w wadze ciężkiej Artur Szpilka, w swojej pierwszej walce po triumfie w Polsat Boxing Night z Tomaszem Adamkiem, skrzyżuje rękawice z amerykańskim weteranem Ty Cobb’em. Następnie, również w 8 rundach zobaczymy starcie w wadze półśredniej Macieja Sulęckiego z Darrylem Cunninghamem. Walki skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

W sobotę bokserski wieczór w Polsacie Sport rozpocznie się od godziny 20:00 galą z Berlina, podczas której w wadze półciężkiej zobaczymy walkę Mateusza Masternaka z Argentyńczykiem Rubenem Mino. Pojedynek zakontraktowano na 10 rund. W walce wieczoru w wadze superpółśredniej będą walczyć Tyron Zeuge i Nikola Sjekloca. Pojedynki gali będą komentować Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk.

Prawdziwą ucztą dla wielbicieli boksu i ukoronowaniem bokserskiego weekendu w Polsacie Sport będzie gala z Nowego Jorku, którą kanał pokaże od godziny 2:0 w nocy z soboty na niedzielę. W relacji na żywo z Madison Square Garden kibice zobaczą 5 pojedynków, w tym walkę w wadze lekkopółśredniej Sadama Ali z Francisco Santaną. W starciu wieczoru zmierzą się – czempion wagi ciężkiej Władimir Kliczko – posiadacz mistrzowskich pasów WBO, WBA i IBF z pretendentem Bryantem Jenningsem, który w styczniu tego roku pokonał bezapelacyjnie Artura Szpilkę. W studiu przed galą Paweł Wójcik i jego goście: bokserzy Mariusz Wach i Marcin Rekowski, oraz dziennikarze i eksperci Robert Małolepszy i Janusz Pindera wymienią się swoimi spostrzeżeniami i przeanalizują możliwe scenariusze walki wieczoru. Starcia z nowojorskiej gali skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *