„Justice League Action” w Cartoon Network

Superman, Batman, Wonder Woman i inni bohaterowie znani z komiksów DC Comics znów stają do walki w obronie Ziemi. W nowej, przepełnionej akcją animacji „Justice League Action” przyjdzie im zmierzyć się z największymi wrogami. Premiera serialu w niedzielę, 4 grudnia 2016 roku o godzinie 20:15, w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Liga Sprawiedliwości to drużyna, która każdego dnia staje do walki w obronie naszej planety. W jej skład wchodzą popularni superbohaterowie z komiksów DC Comics. W nowej animacji „Justice League Action” poza najbardziej znanymi postaciami, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman pojawi się jeszcze ponad 100 bohaterów, wśród których będą waleczni herosi i podstępne czarne charaktery.

Członkowie Ligi Sprawiedliwości każdego dnia są gotowi na wielkie wyzwania. Drużynę czeka nieustająca walka z największymi wrogami, którzy władają nadprzyrodzonymi mocami i posiadają tajniki czarnej magii. Superbohaterowie staną twarzą w twarz z groźnymi przybyszami z kosmosu, a ich starcia dostarczą widzom wielu emocji.

Premiera nowego serialu „Justice League Action” w niedzielę, 4 grudnia, na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 20:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *