„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w Polsacie

W niedzielę, 12 września, o godzinie 20:00 Polsat zaprasza na pierwszy odcinek nowej serii „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”! Tym razem gospodarzami programu są Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów!

Sprawdź godziny emisji audycji „Kabaret na żywo” w PROGRAMIE TV

„Młodzi i Moralni” to nowa odsłona niedzielnego pasma „Kabaret na Żywo”. Współgospodarzami programu są Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich liderzy Robert Korólczyk i Robert Górski jako prowadzący program. Ten duet to gwarancja, iż każdy odcinek będzie pełen znakomitych skeczy i wyjątkowych atrakcji!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Nie mogło być inaczej, aby to nowi gospodarze otworzyli kolejny sezon show. Pierwszym skeczem był gag „Mafia” – czyli Polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Czy Panom uda się zażegnać spór o wpływy w kraju? Czy gwara śląska zostanie zrozumiana przez mafię „warszawską”? To spotkanie będzie obfitowało w zaskakujące zwroty akcji!

W tym sezonie nie może zabraknąć też satyry na wątki polityczne…czyli zapraszamy na cykl spotkań z prezydentem (Paweł Koślik). Skecz „Z Andrzejem na nartach” to spojrzenie na życie kancelarii prezydenta – w krzywym zwierciadle oczywiście. W pierwszym odcinku odwiedzi go sam premier (Robert Górski) oraz Jarosław Gowin (Przemysław Borkowski). Jak zakończy się to spotkanie? Czy zapadną jakieś ważne decyzje? Ile dokumentów zostanie podpisanych przez głowę państwa? Tego dowiecie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Kolejnym cyklem są „Newsy”, czyli Fakty Autentyczne. W roli prowadzących Robert Korólczyk i Ewa Błachnio. Co tydzień usłyszymy najważniejsze i przede wszystkim najprawdziwsze wiadomości z kraju i ze świata.

Gościem kabaretowym pierwszego odcinka będzie Kabaret Ani Mru Mru. Panów zobaczymy w genialnym skeczu o trzech żeglarzach, dla których żeglarstwo to przede wszystkim… picie w portowych tawernach. Czy tym razem uda im się opuścić port i wyruszyć w piękny rejs?

I w tym sezonie za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiadać będzie niezastąpiony zespół Enej.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *