„Kabaret na Żywo, Nowy skŁAD2” w Polsacie

„Ludzie oglądają stację i zmieniają orientację. Czują nagle, wierzcie mi pociąg do tej samej płci”. Taką brawurową diagnozę polskiemu społeczeństwu postawili mistrzowie „Kabaretu na Żywo Nowy skŁAD2” w finałowej piosence pierwszego odcinka nowego sezonu, który startuje w niedzielę, 5 marca o godzinie 20.05 w Polsacie.

Sprawdź godziny emisji audycji „Kabaret na żywo” w PROGRAMIE TV

Ale zanim widzowie wysłuchają piosenki dostanie się wszystkim. Twórcy Nowego skŁAD 2 bezlitośnie wyśmieją wszystko – policję, polskie koleje, polityków, tradycyjną polska rodzinę, lekarzy, handlarzy narkotyków a nawet prezydenta USA.

„Nowy skŁAD 2” poprowadzą Ewa Błachnio i Piotr Gumulec.

W premierowym odcinku zobaczymy m.in. Kabaret Młodych Panów. W skeczu „Polskie Koleje Losu – zakochana para” , kabaret „Chyba”, z numerem „Kocham Cię, Polsko”. Do wygrania był tu „Zestaw Prawdziwego Polaka” złożony z kija bejsbolowego, różańca i kilku innych zaskakujących akcesoriów. Kabaret „Czesuaf” zaserwuje widzom „Imprezę rozwodową” czyli życie małżeńskie w bardzo krzywym zwierciadle. Nad kondycją tradycyjnej polskiej rodziny pochylą się artyści z kabaretu „Zdolni i Skromni”, „Paranienormalni” zabierze Widzów na Oschły Dyżur, gdzie trafia pacjent z wyjątkowo „bogatym wnętrzem” prosto z kartelu w Medelin.

Stałym elementem programu będą w tym sezonie „Fakty autentyczne” czyli program „informacyjny” prowadzony przez parę tuzów dziennikarstwa kabaretowego – Ewę Błachnio i Piotra Gumulca.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Skeczom towarzyszy muzyka na żywo w wykonaniu Torres Brothers, premierowy pierwszy odcinek wieńczy wspólna piosenka Black Eyed PIS, której główny przekaz ma kolory… tęczy.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *