Nowości na Dzień Kobiet 2023 w Romance TV

Najbardziej kobieca stacja w Polsce jaką jest Romance TV, przygotowała na 8 marca dwie wyjątkowe premiery. W Dzień kobiet o godz. 20:00 zaprasza na „Malibu – Kemping dla początkujących”, gdzie poznać będzie można nową bohaterkę, Jantie, która rozpocznie całkiem nowe życie dla siebie i swojej rodziny. Ich dalsze losy w „Malibu – Namiot dla trojga” pokazane będą także 8 marca o godz. 21:55.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Widzowie uwielbiają filmy i seriale z silnymi postaciami kobiecymi. Romance TV pragnie uczcić wszystkie kobiety, które przecież pokazują swoją siłę każdego dnia. Bohaterka nowych produkcji jakie zobaczymy 8 marca, Jantie, to także wyjątkowa kobieta, która dba o bliskich, ale i o tych, którzy mogą potrzebować jej pomocy. Zapominała często o sobie, ale teraz postanowiła dokonać radykalnej zmiany! Jak wpłynie to na jej rodzinę?

Mąż Jantje, Stefan, dziedziczy niespodziewanie pole kempingowe nad jeziorem Plöner. Nie popada w przesadny entuzjazm, choć jego żona i syn są spadkiem zachwyceni. Na kampingu w głowie Jantje bardzo szybko rodzi się myśl, że jest to idealne miejsce nie tylko dla szukających schronienia „wędrowców” ale i dla jej rodziny. Choćby po to, żeby przekonać się, jakie możliwości szykuje dla nich życie.

Sprawdź godziny emisji filmu „Malibu – Kemping dla początkujących” w PROGRAMIE TV

Jantje i Stefan postanawiają przejąć zapuszczone pole kempingowe „Malibu“. Jednak ceną za to jest związek na odległość. Jantje próbuje doprowadzić do porządku leżący na odludziu obiekt, a Stefan ciągle mieszka w mieście, żeby swoją pensją łatać rodzinny budżet. Czy to się może dobrze skończyć?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *