Kacper Kuszewski został nowym prowadzącym programu „Tak to leciało!”

Kacper Kuszewski został nowym prowadzącym programu „Tak to leciało!”. Właśnie ruszyły zdjęcia do jesiennej edycji show.

Sprawdź godziny emisji audycji „Tak to leciało!” w PROGRAMIE TV

Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady „im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz”. W nowej, jesiennej edycji show w roli gospodarza zadebiutuje aktor i wokalista – Kacper Kuszewski.

Bardzo się cieszę, że będę miał okazję poprowadzić „Tak to leciało!”. To program muzyczny, a ja sam bardzo lubię śpiewać i lubię, jak inni śpiewają – mówi Kacper Kuszewski. – To, że w „Tak to leciało!” wykonujemy tylko polskie piosenki, stanowi dodatkowy atut. Po raz pierwszy biorę udział w tego typu przedsięwzięciu nie jako uczestnik, a prowadzący, więc towarzyszą mi duże emocje. Ponadto doskonale rozumiem, co przeżywają uczestnicy programu. Zadbanie o ich dobry nastrój i komfort to moje najważniejsze zadanie. Będę się starał dodawać im odwagi i podnosić na duchu, bo doskonale wiem, że występ w programie telewizyjnym to spory stres dla każdego. Widzom zaś – wraz z całą ekipą „Tak to leciało!” – postaramy się dostarczyć cotygodniową porcję doskonałej rozrywki przy największych polskich przebojach.

Pierwsze odcinki „Tak to leciało!” z udziałem Kacpra Kuszewskiego będzie można oglądać na antenie TVP2 już jesienią.

Nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Pojawią się także nowości w formule programu: odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników programu, ulubiona piosenka na wejście, którą każdy uczestnik przywita się z widzami, a także dodatkowe „wyjście awaryjne”, czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy uczestnik nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście.

Podobnie jak w poprzednich edycjach uczestnicy będą mieli do wyboru dziewięć muzycznych kategorii oraz hit za 100 tys. zł. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich, a następnie wykonuje utwór przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące słowa, przechodzi dalej.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Format cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Był z powodzeniem realizowany w ponad 25 krajach, m.in. w USA, Francji, Włoszech, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Meksyku, Chile czy w Egipcie. Na antenie TVP program zadebiutował w 2008 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *