Maciej Dowbor pożegnał się z Polsatem

Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor zdecydował się opuścić stację, odchodząc tym samym z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego przez 10 lat był współprowadzącym.

Sprawdź godziny emisji audycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w PROGRAMIE TV

„Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów”- napisał Maciej Dowbor na swoim Instagramie.

Jego przygoda z Polsatem rozpoczęła się w 2005 r. od roli prowadzącego reality show „Granice strachu”. Od tego czasu był gospodarzem, prowadzącym i prezenterem wielu programów rozrywkowych, gali i koncertów. W latach 2007-20017 współprowadził magazyn kulturalny „Się kręci”, a niezmiennie od 2014 r. – ulubiony muzyczny program Polaków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ostatni raz mogliśmy go oglądać w maju na scenie Opery Leśnej, jako jednego z prowadzących Polsat Super Hit Festiwal.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Maciejowi Dowborowi za 20 owocnych wspólnie spędzonych lat i życzy wielu dalszych sukcesów.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *