Kanały A+E Networks w sieci INEA

2 sierpnia 2016 roku INEA uruchomi cztery nowe dokumentalno-rozrywkowe kanały z portfolio firmy A+E Networks: HISTORY, HISTORY HD, H2 HD oraz Lifetime. Do końca sierpnia wszyscy abonenci pakietu Standard HD uzyskają dostęp do kanału H2 HD w ramach okna otwartego.

Kanał HISTORY będzie dostępny dla pakietów Standard SD, Standard HD i Super HD na pozycji 600. HISTORY HD obejrzą abonenci pakietów Standard HD i Super HD pod numerem 555, a Lifetime HD i H2 HD będą dostępne w pakiecie Super HD odpowiednio na pozycjach numer 444 i 556.

Rozpoczęcie współpracy z siecią INEA to kolejny kamień milowy dla naszego biznesu w Polsce. Jestem przekonana, że dzięki tej współpracy zyskamy nowych, wiernych widzów nie tylko w Poznaniu, ale także w całej Wielkopolsce. W kolejnych miesiącach przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę programową, która z pewnością zainteresuje abonentów sieci INEA – mówi Izabella Wiley, Dyrektor Generalna w A+E Networks Poland.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do oferty programowej INEA możemy dodać kanały A+E Networks. Z pewnością  wzbogacają one naszą ofertę. Jesteśmy też przekonani, że nowe programy docenią nasi abonenci – komentuje Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu w INEA.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *