Kanały Eleven Sports Network z otwartym oknem w sieci Vectra

Abonenci telewizji cyfrowej sieci Vectra przez cały najbliższy weekend będą mieli dostęp do wszystkich kanałów z portfolio Eleven Sports Network. Programy zostaną odkodowane w dniach 7-9 kwietnia. A to znaczy, że najbardziej prestiżowa hiszpańska rywalizacja klubów z tego samego miasta na Estadio Santiago Bernabéu dostępna będzie dla wszystkich widzów Vectry. W derbach Madrytu Real podejmie Atlético.

Sprawdź ofertę kanałów Eleven Sports Network w PROGRAMIE TV

Celem akcji jest sprawienie klientom miłej niespodzianki i udostępnienie programów Eleven w czasie, kiedy ramówka we wspomnianych kanałach oferuje naprawdę dużo ciekawych eventów. Miłośnicy sportowych emocji przez cały weekend (już od piątku od godziny 14:00) będą mogli oglądać najważniejsze wydarzenia, które emitowane są na antenie trzech programów: Eleven (pozycja 230 EPG), Eleven Sports (pozycja 231 EPG) i Eleven Sports Extra (pozycja 232 EPG). Kanały będą również dostępne na TVOnline.

Między innymi już w tę sobotę dojdzie do najbardziej prestiżowej hiszpańskiej rywalizacji klubów z tego samego miasta. Na Estadio Santiago Bernabéu w derbach Madrytu Real podejmie Atlético. Kto tym razem okaże się lepszy, Ronaldo, Bale i Benzema czy Griezmann, Torres i Gameiro? O tym Abonenci Vectry już w ten weekend zupełnie za darmo przekonają się podczas transmisji w Eleven Sports na kanale 231.

Poza tym dzięki otwartemu oknu kibice sportowi będą mogli śledzić zmagania kierowców podczas 2017 FORMUŁA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, a także emocjonować się meczami Ligii włoskiej – w niedzielę 9 kwietnia S.S. Lazio zmierzy się z SSC Napoli.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *