Kanały Polsatu pokażą rewanż FC Kopehaga – Raków Częstochowa w eliminacjach Ligi Mistrzów UEFA

W środę 30 sierpnia Raków Częstochowa może wywalczyć awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Tego dnia Mistrz Polski zagra w stolicy Danii rewanżowy mecz z FC Kopehaga. Transmisję spotkania wraz z przedmeczowym studiem, realizowanym na stadionie Parken, od godziny 18:30 oglądać można w kanałach sportowych Polsatu. Mecz dostępny będzie także w internecie na dowolnym urządzeniu (laptopie, smartfonie, tablecie, Smart TV) w pakiecie Polsat Box Go Sport.

Sprawdź godziny transmisji Eliminacji Ligi Mistrzów w PROGRAMIE TV

W 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, Mistrz Polski – Raków Częstochowa, mierzy się z Mistrzem Danii – FC Kopenhaga, którego bramki strzeże Kamil Grabara. Będzie to już drugie starcie tych zespołów rozegrane na przestrzeni zaledwie tygodnia, a zwycięzca dwumeczu awansuje do fazy grupowej Champions League. Oficjalnym polskim nadawcą tych najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich świata jest Telewizja Polsat, której kanały Polsat Sport Premium jako jedyne w naszym kraju transmitują na żywo i bez reklam wszystkie mecze.

Studio przed środowym meczem pomiędzy FC Kopenhaga i Rakowem Częstochowa rozpocznie się o godzinie 18:30 w Polsacie Sport Extra, a od 19:40 dostępne będzie także w Polsacie Sport. W Warszawie gośćmi Pauliny Chylewskiej będą, były selekcjoner Reprezentacji Polski Jerzy Engel, były reprezentant Marek Jóźwiak, wieloletni piłkarz ligi duńskiej Arkadiusz Onyszko, a także były dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa Paweł Tomczyk. W Kopenhadze na stadionie Parken pracować z kolei będą Przemysław Iwańczyk oraz byli reprezentanci Maciej Stolarczyk i Tomasz Hajto. Reportem w Kopenhadze będzie Marcin Feddek. Sygnał stadionowy z komentarzem Bożydara Iwanowa i Przemysława Łagożnego dostępny będzie już od rozgrzewki, czyli od godziny 20:20, w Polsacie Sport Premium 1. W Polsacie Sport transmisja meczowa rozpocznie się o 20:50.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Pierwszy mecz 4. rundy eliminacji pomiędzy Rakowem Częstochowa i FC Kopenhaga padł łupem Mistrza Danii. Porażka Rakowa 0:1 nie przekreśla jednak szans Mistrza Polski, który tydzień temu pokazał
się z dobrej strony i w rewanżu w Kopenhadze może odwrócić losy dwumeczu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *