Kanały TVP1 i TVP2 w ofercie internetowej CANAL+

Najpopularniejsze programy nadawcy publicznego, TVP1 i TVP2 dołączyły do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online. Programy są dostępne dla wszystkich subskrybentów bez względu na posiadany pakiet.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Umowa reemisyjna zawarta pomiędzy CANAL+ Polska a Telewizją Polską jest częścią procesu realizacji zasady „must carry/must offer”, wynikającej z art. 43 ustawy o radiofonii i telewizji. Programy TVP1 i TVP2 to nowości dołączające do reemitowanego już w ramach serwisu programu TVP3. Reemisja odbywa się z wykorzystaniem stworzonego przez Telewizję Polską nowoczesnego, bezpiecznego i bardzo wydajnego systemu dystrybucji treści online CDN (Content Delivery Network), który gwarantuje jakość i bezpieczeństwo sygnału oraz respektowanie ograniczeń terytorialnych i praw licencyjnych do posiadanych treści.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

CANAL+ Polska to obok m.in. TOYA i CDA kolejny operator, który wypełnia zasadę „must carry/must offer” dla programów nadawcy publicznego w serwisie streamingowym z poszanowaniem przepisów i na podstawie zawartej z nadawcą umowy.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *