Karolina Gilon w „Ninja Warrior Polska”

To jest jej czas! Zmysłowo piękna i niezwykle ambitna gwiazda poprowadzi drugą edycję przebojowego show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Karolina Gilon już niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, a występy przed kamerą to jej żywioł. Teraz ma okazję sprawdzić się w programie, w którym nie wystarczy siła mięśni. „Ninja Warior Polska” to prawdziwy test wytrzymałości i odwagi! – Powiem wprost i bardzo w moim stylu – jaram się na maksa! – komentuje gwiazda. – Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? – dodaje z uśmiechem.

„Ninja Warrior Polska” to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska” tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Sprawdź godziny emisji „Ninja Warrior Polska” w PROGRAMIE TV

Już jesienią „Ninja Warrior Polska” tylko w Polsacie!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *