Virgin Australia Supercars Championship powraca do Motowizji

Ponad 4 miesiące czekaliśmy na kolejne wyścigi australijskiej serii Supercars. W najbliższy weekend Motowizja pokaże najlepszych kierowców Australii i Nowej Zelandii, rywalizujących na torze Sydney Motorsport Park.

Sprawdź godziny transmisji Supercars w PROGRAMIE TV

Sezon 2020 Virgin Australia Supercars Championship rozpoczął się pod koniec lutego na ulicznym torze w Adelajdzie. W dwóch wyścigach zwycięstwa odnieśli Jamie Whincup oraz Scott McLaughlin. Kolejna runda miała odbyć się w Melbourne wraz z Grand Prix Australii Formuły 1, jednak została ona odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Sydney Motorsport Park miało być areną zmagań Supercars Championship w sierpniu podczas nocnej rundy – ta została jednak przełożona na koniec sezonu. W 2019 roku tor przeszedł modernizację. Kierowcy wrócą tam po rocznej przerwie.

Motowizja będzie transmitować dwa wyścigi rundy BP Ultimate Sydney SuperSprint – sobotni o godzinie 7:20 oraz niedzielny o godzinie 6:25.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

W ten weekend widzów Motowizji czekają też podwójne emocje związane z NASCAR Cup Series. Amerykańska seria wyścigowa zaliczy dwa wyścigi w ciągu dwóch dni na Pocono Raceway znanym z tego, że jest jedynym owalem w kalendarzu mającym nie cztery, ale trzy zakręty. Transmisje w sobotę o 21:30 i niedzielę o 22:00.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *