„To jest Wasze lato w RMF FM!” – Koncert Ellie Goulding na początek wakacji

„To jest Wasze lato w RMF FM!” – w wakacje radio RMF FM zaprasza Słuchaczy do współtworzenia audycji, promowania talentów, wspólnej zabawy i oczywiście do udziału w konkursach.

Jedną z wielu nowych , interaktywnych atrakcji jest „Twoje 5 min. w RMF FM!” Słuchacze zgłaszają się do udziału w zabawie wysyłając piosenki z playlisty we własnym wykonaniu. Wybrane filmiki z utworami będą prezentowane na stronie www.rmf.fm , a interpretacje, które wygrają w głosowaniu, otrzymają promocję na stronie FB i Instagramie stacji! Będą one również emitowane na antenie, a nagrodą główną konkursu jest udział w Poplista Livesession.

Kolejną audycją tworzoną przez Słuchaczy będzie „Wielkie notowanie wakacyjnego hitu wszech czasów!”. Spośród 100 hitów wakacyjnych emitowanych na antenie 27 czerwca Słuchacze wybiorą hit wszech czasów, a najciekawsze wspomnienia z nimi związane zostaną wyemitowane na antenie. Główną nagrodą dla głosujących będą rowery.

W wakacyjne czwartki na antenie radia będą miały miejsce urodzinowe imprezy niespodzianki. Radio w porozumieniu z przyjaciółmi Słuchacza, który obchodzi tego dnia urodziny przygotowuje imprezę – niespodziankę. RMF FM nagrywa dla niego życzenia w formie piosenki lub wierszyka, przyjaciele nagrywają filmiki, które zostają opublikowane na stronie FB i w urodzinowej galerii na stronie internetowej radia. O poranku prowadzący program na żywo dzwonią do jubilata z pobudką i życzeniami, dedykują mu piosenki i inicjują wielką imprezę urodzinową.

W piątki o 12:15 „Zabawa w RMF FM” – cała Polska tańczy z RMF FM. To będzie najszybsza dyskoteka świata – prowadzący odrywają Słuchaczy od ich zajęć na jeden numer i zaprasza do tańca w rytm letnich hitów. Najlepsze występy będą nagradzane.

Jak zawsze, tak i latem, antena RMF FM zachęca Słuchaczy do spontanicznych kontaktów, dzielenia się aktualnościami i ważnymi dla nich sprawami. Wakacje rozpocznie koncert Ellie Goulding zagrany specjalnie dla wszystkich słuchaczy na FB.

„Przebojowa firma RMF FM” w wakacje także rusza w Polskę. Reporterzy będę odwiedzać lokalne sklepy, restauracje, kwiaciarnie czy zakłady fryzjerskie i w porozumieniu z właścicielami zapraszać na kawę, obiad, fryzjerskie metamorfozy za które zapłaci RMF FM w ramach wakacyjnej promocji.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *