„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” w Polsat News

Multimedialny wieczór wyborczy już w niedzielę, 28 czerwca w Polsat News i na polsatnews.pl. Początek o godzinie 19:50, a od 20:50 również w Polsacie. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W programie pierwsze sondażowe wyniki, a także m.in. relacje reporterskie, goście – politycy, eksperci i publicyści oraz informacje z mediów społecznościowych. Wieczór wyborczy będzie realizowany z trzech studiów Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. O godzinie 21:00 przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów przygotowane przez firmę IPSOS.

Reporterzy Polsat News będą obecni tego dnia w sztabach wyborczych wszystkich 11 kandydatów startujących w wyścigu o fotel prezydenta. Będą też obecni w różnych miejscach Polski, by najlepiej i najszybciej przekazać widzom najważniejsze informacje tego dnia.

Tego wieczoru nie zabraknie gorących komentarzy, które w studiu Polsat News przedstawią zaproszeni goście – politycy z pierwszych stron gazet, eksperci i publicyści.

Internet i media społecznościowe na pewno będą wrzały w niedzielę od informacji i opinii. Najciekawsze z nich będzie wyszukiwać redakcja portalu polsatnews.pl. A prezentować i analizować je będzie przez cały wieczór wyborczy Piotr Witwicki, koordynator redakcji portalu.

Michał Stela przedstawi dane o tym, jak głosowali obywatele Polski w podziale na różne grupy – ze względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, gdzie najchętniej oddawano głosy na poszczególnych kandydatów, kto był najpopularniejszy w wybranych grupach wiekowych, czy jak głosowały największe miasta w Polsce a jak tzw. „małe ojczyzny”. A wszystko to przy użyciu najnowocześniejszej techniki telewizyjnej i Augmented Reality (rzeczywistości rozszerzonej).

Również dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w studio, Bartosz Kurek zabierze w programie „Polsat Wybiera” widzów Polsat News przed wirtualny Pałac Prezydencki, by przedstawić arkana pracy najważniejszej osoby w państwie.

Program „Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” od godziny 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl. O godzinie 20:50 wieczór wyborczy będzie emitowany również w Polsacie głównym.

„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” będzie realizowane z trzech studiów Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *