Katarzyna Dowbor poprowadzi Polsat Sopot Festival 2014 (zdjęcie)

To jedna z większych niespodzianek tegorocznej pierwszej edycji Polsat Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawi się telewizyjna ikona lat 90 -tych Katarzyna Dowbor, która będzie jedną ze współprowadzących koncertu „Słodkie lata 90-te”. Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i Macieja Dowbora.

Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem. Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów spora niespodzianką – mówi Katarzyna Dowbor o wspólnym występie z synem Maciejem

Jak się okazuje Polsat Sopot Festival będzie dla Katarzyny Dowbor doskonałą okazją do spotkania i wspólnych wspomnień z inną telewizyjną ikoną lat 90-tych Krzysztofem Ibiszem.

Powspominamy sobie lata 90-te, Krzysztof jest wciąż uroczy i prawie się nie zmienił, a ja owszem, ale na pewno będzie to bardzo miłe spotkanie – przewiduje Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach czterokrotnie.

Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili, gdyż wiozłam materiał na emisję – wspomina Katarzyna Dowbor.

Zdjęcie: Telewizja POLSAT
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *