Serial „Arrow” premierowo w PULS 2 (zdjęcie)

PULS 2 przygotował ofertę dla fanów seriali. Już od 7 września 2014 roku, w każdą niedzielę, kanał będzie emitował premierowe odcinki serialu „Arrow” oraz powtórzy produkcję „Spartakus: Bogowie areny”. PULS 2 pokaże również kolejne sezony serialu „Spartakus”.

„Arrow” to oparta na popularnym komiksie DC Comics współczesna historia Zielonej Strzały – niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen, który po pięciu latach od zaginięcia, nieoczekiwanie zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku.

puls2arrow

„Spartakus: Bogowie areny” to prequel serialu „Spartakus: Krew i piach”. Koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego początkach w szkole gladiatorów. Ludus Batiatusa rośnie w siłę z każdym dniem, a ulubieńcem tłumów i mistrzem areny jest jeden z jego podopiecznych – Gannikus (Dustin Clare). Młody Batiatus (John Hannah) próbuje poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się wraz politycznymi zwycięstwami oraz życiowymi sukcesami. W tym samym czasie, obecna u jego boku, wierna i nieobliczalna żona Lukrecja (Lucy Lawless) przyjmuje pod swoje skrzydła zaufaną przyjaciółkę Gaię (Jaime Murray). Lukrecja stara się sprostać oczekiwaniom męża i zaczyna brać na siebie odpowiedzialność prowadzenia domu.

„Arrow”, I sezon

Premiera: niedziela, 7 września, godzina 20:00
Emisja: niedziela, godzina 20:00

„Spartakus: Bogowie areny”:

Emisja: niedziela, godzina 21:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *