Katarzyna Ostap-Tomann w Zarządzie Telewizji POLSAT

Rada Nadzorcza Telewizji POLSAT podjęła decyzję o powołaniu Katarzyny Ostap-Tomann, Dyrektora Finansów i Kontrolingu w Cyfrowym Polsacie oraz Dyrektora Finansowego Telewizji POLSAT, w skład Zarządu Telewizji POLSAT i powierzyła jej funkcję Członka Zarządu. Katarzyna Ostap-Tomann będzie odpowiadała za obszar finansów Telewizji POLSAT.

Za konsolidację oraz zarządzanie finansami całej Grupy Polsat odpowiada Tomasz Szeląg, pełniący obecnie funkcje Członka Zarządu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Katarzyna Ostap-Tomann z Grupą Polsat jest związana od 2009 roku. Brała udział w największych akwizycjach grupy, między innymi transakcjach nabycia Polkomtelu i Telewizji POLSAT, a także w procesie pozyskania finansowania. W latach 2004-2009 była Kontrolerem Finansowym Grupy TVN, a w latach 1996-2004 sprawowała różne funkcje związane z finansami w Philip Morris w Polsce i Szwajcarii.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz posiada tytuł MBA Oxford Brookes University. Od 2001 roku posiada tytuł ACCA i jest aktywnym członkiem Association of Chartered Certified Accountants, pełniąc funkcję członka rady ACCA w Polsce.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *