„Kate Middleton. Księżniczka, czy książę?” w TVP1 HD

W najbliższy czwartek, 16 kwietnia 2015 roku, w cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem” TVP1 HD pokaże premierowy, angielski film dokumentalny pt. „Kate Middleton. Księżniczka, czy książę?” w reżyserii Cheryl Gibbs.

Bogaty w informacje, ciekawy dokument o roli królewskich dzieci, zrealizowany w związku z przygotowaniami księżnej Cambridge i jej męża księcia Williama do narodzin drugiego dziecka. Jak będzie wyglądało życie kolejnego dziedzica korony? Jakie znaczenie mają jego narodziny dla królewskiej rodziny? Jak będzie wychowywane drugie dziecko w porównaniu z księciem George’em, potencjalnym przyszłym królem Anglii. Jaka będzie rola księcia Harry’ego, który w kolejce do brytyjskiego tronu automatycznie spadnie na piątą pozycję? Po królowej Elżbiecie II pierwszy jest książę Karol, potem syn Karola, książę William, trzeci z kolei to książę George Alexander Louis.

Drugie dziecko Kate i księcia Williama, które ma przyjść na świat w kwietniu 2015 roku, będzie czwartym prawowitym następcą tronu w Wielkiej Brytanii. Płeć dziecka nie została ujawniona przez Pałac Kensington. Ilustracją są unikatowe zdjęcia, ponadto komentarze i analizy ekspertów i historyków. W filmie wypowiadają się m.in. Andrew Morton – znany dziennikarz i biograf, Dickie Arbiter – komentator radiowy i telewizyjny, znawca brytyjskiej rodziny królewskiej oraz historyk dr Anna Whitelock.

„Kate Middleton. Księżniczka, czy książę?”

Premiera: czwartek, 16 kwietnia, godzina 22:20

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *