„Kawa czy herbata?” od 2013 roku w nowej odsłonie

Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę. Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu „Kawa czy herbata?” od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-8:00. W „Kawie czy herbacie?” w styczniu nie zabraknie znanych twarzy. Pojawią się artyści, sportowcy i gwiazdy rozrywki – zawsze jednak w osobistym wydaniu i społecznym kontekście.

Od stycznia „Kawa czy herbata?” stawia na aktualności i najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą. Codziennie pokazywany będzie skrót najciekawszych minionych wydarzeń sportowych i prezentowany będzie autorski przegląd prasy. Dzienniki, portale i tygodniki opinii „czytać” będą: Tomasz Sekielski, Krzysztof Ziemiec, Maciej Orłoś, Przemysław Babiarz i Jerzy Kisielewski. W każdym wydaniu „Kawy czy herbaty?” widzowie znajdą poranne „Wiadomości”, aktualną prognozę pogody (w wykonaniu m.in. Jarosława Kreta) i wiadomości sportowe. W pasku pojawią się o gorące newsy i kursy walut, a w uruchamianej wkrótce aplikacji HbbTV wiele innych atrakcji dla widza programu.

„Kawa czy herbata”

Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 6:00-8:00

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *