Kayah z utworem dla Meloradia

Kayah specjalnie dla słuchaczy Meloradia nagrała nową wersję swojego przeboju „Po co”. Premiera utworu miała miejsce na antenie stacji 26 marca.

Teledysk nowej akustycznej wersji piosenki jest od dzisiaj dostępny na YouTube. Oryginalną wersję wielkiego hitu Kayah obejrzano tam aż 15 milionów razy. Singla można również wysłuchać w serwisach streamingowych.

Nie trzeba było mnie długo namawiać, dlatego że ta nowa wersja ma swój konkretny cel. Jest nim podkreślenie mojego związku emocjonalnego z Meloradiem. Chciałam, żeby Meloradio miało swoją własną wersję tej piosenki, pasującą do tego, co można w nim usłyszeć, ale także do takiego meloradiowego zamysłu – aby ludziom dawać mnóstwo ciepła, spokoju. Więc powstała wersja akustyczna, bardzo pozytywna, leciutka, przyjemna. Mam nadzieje, że Ci, którzy przyzwyczaili się do pierwotnej wersji, tę także polubią. Nie wiem czy to efekt świeżości, ale na daną chwilę wolę ją od oryginału – mówi Kayah.

„Po co” to jeden z największych polskich przebojów ostatnich miesięcy. Bardzo się cieszę, że Kayah przygotowała jego specjalną wersję, która idealnie pasuje do tego, co gramy w Meloradiu. Jestem absolutnie pewien, że piosenka spodoba się nie tylko naszym słuchaczom, ale wszystkim, którzy jej posłuchają – dodaje Kamil Dąbrowa, redaktor naczelny Meloradia.

Kayah jest związana z Meloradiem od października 2017 roku, gdzie w środowe wieczory (18.00-20.00) prowadzi swój autorski muzyczny program „Tu i teraz”.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *