Radio ZET na wiosnę 2018

Nowy poranek oraz wiele innych nowości na antenie Radia ZET już od 3 kwietnia br. – W Radiu ZET na wiosnę więcej pozytywnej energii, lekkości, inspiracji, siły tkwiącej w muzyce, pewnych wiadomości i nowych pozycji programowych – zapowiada Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET.

Zastrzyk energii i uśmiechu na cały nadchodzący dzień zapewnią w „Poranku z Radiem ZET” (5.30-9.00) Damian Michałowski i Michał Korościel. Towarzyszył im będzie Kamil Nosel ze swoją znaną i lubianą audycją „Nosel wkręca na zlecenie”.

Po 9.00 w „Dniu z Radiem ZET” Tomasz Florkiewicz zaprosi do zabawy „Wielkie dzieny w Radiu ZET”. Za pośrednictwem strony radiozet.pl i anteny słuchacze będą mogli złożyć specjalne podziękowania dla bliskich lub wyjątkowych dla nich osób. Poza tym, Michał Dzienyński regularnie będzie odwiedzał słuchaczy Radia ZET, jeżdżąc po Polsce. Z kolei Szymon Majewski podzieli się doświadczeniami z ponad 20 lat udanego małżeństwa. Nowością będzie „Gojdź programu”, czyli rozmowa z popularnym dr Krzysztofem Gojdziem.

Pogodny „Dzień z Radiem ZET” kontynuować będzie Agnieszka Kołodziejska (12.00-15.00). W programie znajdzie się dużo tematów związanych z przygotowaniami do wakacji, zdrowym odżywianiem oraz fitnessem. Ponadto, Tomasz Michniewicz w audycji „W drogę” pomoże sprawnie zaplanować podróż marzeń.

„Popołudnie z Radiem ZET” z humorem i śmiałością poprowadzą Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński (15.00-18.00). W paśmie będzie można usłyszeć „Mądrości gwiazd”, konkurs „Trzy po trzy”, „GaZETki, czyli bieg przez plotki”, a w piątki również „Rapsy Szymona M”, czyli rzeczywistość widzianą oczami „niedoszłego rapera” – Szymona Majewskiego.

„Wieczór z Radiem ZET” poprowadzi Marcin Wojciechowski (18.00-22.00), odkrywający fascynujący świat muzyki Radia ZET z finałem w piątek, czyli popularną „Listą przebojów Radia ZET”. W tym samym paśmie w sobotę podwójna dawka muzyki w audycji „ZET ZET w Radiu ZET”, której gospodarzem jest Zbigniew Zegler. Po 22.00 pasmo „Pomiędzy dniem a snem”, do słuchania którego zaprosi Hubert Radzikowski, a w weekendy Marcin Łukasik.

W soboty i niedziele od 9.00 Tomasz Michniewicz i jego „Mapa świata”, tym razem w dwugodzinnej odsłonie. Idealny towarzysz weekendowego śniadania. Tuż po nim „Życie jak marzenie”, czyli czterogodzinne wyjątkowe spotkanie z Marzeną Chełminiak i jej gośćmi.

Nie zabraknie również codziennych rozmów Konrada Piaseckiego, o 8.02 od poniedziałku do piątku. W weekend z kolei polityczno-społeczne rozmowy Radia ZET poprowadzą, na zmianę, Joanna Komolka i Łukasz Konarski. Poza tym, jak zawsze, najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata.

Radia ZET można słuchać przez aplikację mobilną oraz na stronie radiozet.pl. Wszelkie zmiany programowe można śledzić w mediach społecznościowych stacji.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *