Każda konkurencja mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim w Eurosporcie

W poniedziałek w Cortina d’Ampezzo rozpoczną się mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim z udziałem Maryny Gąsienicy-Daniel. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdą konkurencję podczas najważniejszej imprezy sezonu, która odbędzie się w dniach 8-21 lutego. Transmisje będą dostępne również w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w narciarstwie alpejskim w PROGRAMIE TV

Przez blisko dwa tygodnie najlepsze alpejki i najlepsi alpejczycy świata będą rywalizować w Cortina d’Ampezzo o medale mistrzostw świata. Polscy kibice mogą wiązać duże nadzieje ze startami Maryny Gąsienicy-Daniel, która w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką formę. W ostatnich miesiącach kilka razy zajęła miejsca w okolicach pierwszej dziesiątki Pucharu Świata, przede wszystkim w gigancie. Ta konkurencja zostanie rozegrana 18 lutego. Wcześniej widzowie Eurosportu obejrzą walkę o medale w kombinacji, supergigancie, zjeździe, gigancie równoległym i drużynowym slalomie równoległym. Na zakończenie mistrzostw – 20 i 21 lutego – rozegrane zostaną slalomy.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże każdą konkurencję. Rywalizację komentować będą Marcin Szafrański, Witold Domański, Paweł Sołtys i Dariusz Urbranowicz. Wszystkie transmisje będą dostępne również w Eurosport Playerze.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *