Premiera „Barbie Dreamtopia” w POLSAT JimJam

Dreamtopia to magiczny świat, wymyślony przez Chelsea – młodszą siostrę Barbie. Wraz z wiernym towarzyszem, pieskiem Honey, dziewczynka przeżywa liczne przygody. Przemierzając Dreamtopię, Chelsea poznaje jej mieszkańców: syreny mieszkające w kolorowych rzekach i wróżki unoszące się w chmurach z waty cukrowej. Każde doświadczenie uczy Chelsea istotnych wartości, takich jak przyjaźń, praca zespołowa czy wiara w siebie.

Sprawdź godziny emisji animacji „Barbie Dremtopia” w PROGRAMIE TV

Czarodziejska Dreamtopia to kraina, w której nie tylko można się wspaniale bawić, ale także wiele nauczyć. Przygody Chelsea i pieska Honey pokazują dzieciom, na czym polegają takie wartości, jak przyjaźń, miłość czy rodzina. Bajka uczy także, że dziecięca wyobraźnia jest bardzo ważna, podobnie jak wiara we własne możliwości.

W jednym z odcinków Barbie gubi różowy kamień ze swojej korony. Jeżeli go nie znajdzie, tęcza straci swoje kolory, co doprowadzi do upadku Dreamtopii. Chelsea, piesek Honey oraz ich przyjaciele łączą siły, by pomóc Barbie. Bohaterowie muszą wykazać się zaangażowaniem i pracą zespołową, aby ocalić magiczną krainę.

W innym odcinku Chelsea i Honey trafiają do wioski słodyczy. Wraz z przyjaciółmi muszą dostać się do lizakowych ogrodów, jednak most prowadzący do nich załamuje się i droga zostaje odcięta. Bohaterowie usiłują na różne sposoby dostać się na miejsce – próbują między innymi wypić rzekę lemoniady płynącą przez wioskę czy zbudować nowy most z naleśników.

Sprawdź ofertę kanału Polsat JimJam w PROGRAMIE TV

Przyjaciele z serialu stawiają czoła wielu przeszkodom, a uprzejmość, chęć do pomocy i wspólne działanie pomagają im rozwiązać wszelkie problemy. Barbie, Chelsea i Honey zapraszają wszystkie dzieci do ich świata fascynujących przygód i wspólnej zabawy!

Źródło: Polsat JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *