„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie

Tradycyjnie na święta Bożego Narodzenia – „Kevin sam w domu” w Polsacie. Emisja kultowego filmu rozpocznie się 24 grudnia o godz. 20:00. W ubiegłym roku komedia zgromadziła przed telewizorami prawie 4,5 mln widzów (AMR). Była to najpopularniejsza audycja w Wigilię w Polsce.

Sprawdź godziny emisji filmu „Kevin sam w domu” w PROGRAMIE TV

Wspólnie z widzami stworzyliśmy piękną tradycję. Każdego roku 24 grudnia miliony polskich rodzin śledzi w stacji Polsat perypetie tytułowego bohatera, który przez przypadek pozostał na Święta sam w domu. Ten film nie tylko bawi i zapewnia rozrywkę – łączy pokolenia, bo nic tak nie zbliża jak wspólne przeżywanie emocji.

„Kevin sam w domu” w okresie świąteczno-noworocznym będzie emitowany w stacji Polsat także 25 grudnia (godz. 16:30) oraz w stacji Polsat Film – 2 (godz. 18:50) i 6 stycznia (godz. 14:10). Telewizja Polsat zaprezentuje również drugą część kultowego filmu – „Kevin sam w Nowym Jorku”. Jego emisja odbędzie się w stacji Polsat Film w dniu 26 (godz.18:30) oraz 28 grudnia (16:30), a także w Nowy Rok (godz. 20:00) i 2 stycznia (15:05) w głównej stacji Polsatu.

„Kevin sam w Nowym Jorku” opisuje dalsze przygody tytułowego bohatera, który tym razem mierzy się w pojedynkę z licznymi trudnościami w wielkiej metropolii. W ubiegłym roku ta komedia zapewniła stacji Polsat 2,7 mln widzów (AMR).

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Kevin sam w domu” gości z powodzeniem na naszej antenie od 2000 roku. Od tego czasu ten przebój filmowy prawie co roku jest obecny w świąteczno-noworocznej ramówce Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *