Nowy serial Telewizji Polsat pt. „Cuda”

Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji Polsat pt. „Cuda”. Wśród reżyserów serialu znalazła się m.in. w reżyserii Katarzyna Jungowska („Linia życia”). Na widzów czeka pełne spektrum emocji – od wzruszeń, przez smutek, aż po śmiech i radość. Dokładnie takich, jakie towarzyszą nam, gdy w naszym życiu dzieją się cuda. Każdy odcinek będzie zamkniętą historią, która została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Cuda” to serial, na który składa się 20 niepowiązanych ze sobą fabularnie opowieści. Każdy odcinek jest wzruszającą historią ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niezwykłych zbiegów okoliczności. Przeżyte wydarzenia nie tylko zmieniły ich na zawsze, ale pozwoliły uwierzyć, że kiedy kończą się zasoby ludzkiej wytrzymałości i siły, potrzebny jest… cud!

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy człowiek myśli „nie ma przypadków”. Mocno wierzę w to, że każdy ma swój los zapisany gdzieś w gwiazdach, a najbardziej beznadziejna sytuacja może nagle zmienić się na korzyść. Serialem „Cuda” chcę przywrócić ludziom wiarę i nadzieję na lepszy świat w sprawiedliwość i moc wybaczania. Chcę, aby każdy uwierzył, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Ten serial ma dodawać otuchy w ciężkich chwilach, ma wzruszać i nie pozwalać tracić nadziei, że dobro zwycięża. Trzeba tylko głęboko wierzyć i myśleć pozytywnie. A wtedy można liczyć na prawdziwe cuda – mówi reżyser Katarzyna Jungowska.

Producentem serialu jest Polot Media – znany z takich produkcji, jak: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Komisarz Mama” czy „Kuchnia”.

„Cuda” będzie można obejrzeć na Polsat Box Go w przyszłym roku.

Źródła: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *