Kino Polska Muzyka z nowościami na maj 2016

Nowy show rozrywkowy z udziałem gwiazd muzycznych, koncert Budki Suflera i specjalna ramówka na oba majowe weekendy – tak zapowiada się najbliższy miesiąc w Kino Polska Muzyka.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Od 11 maja na antenie Kino Polska Muzyka będzie można oglądać nowy program rozrywkowy z udziałem polskich gwiazd. Stacja nie zdradza jeszcze szczegółów, ale wiadomo, że w programie wystąpią m.in. Feel, Pectus, Rafał Brzozowski czy Dominika Gawęda z Blue Cafe.

Widzowie mogą szykować się również na przebojową majówkę. Długi weekend Kino Polska Muzyka rozpocznie już w piątek 30 kwietnia. Widzowie zobaczą wtedy „50 najczęściej zamawianych teledysków”, czyli crème de la crème programu „Przeboje na życzenie”. Majowemu grillowaniu będzie towarzyszyć także wybór „Przebojów na majówkę” (1-3 maja, godzina 14:00). 3 maja cały dzień wypełnią programy specjalne: „33 największe polskie szlagiery” (godzina 11:00), 25 najpiękniejszych kobiecych głosów polskiej muzyki” (godzina 19:00), „25 najpiękniejszych męskich głosów polskiej muzyki” (godzina 21:00). Wieczorem Kuba Płucisz, założyciel grupy IRA, zaprezentuje największe przeboje tego zespołu (godzina 23:00).

W tym roku majówki będą dwie, o czym nie zapomniała Kino Polska Muzyka. 26 maja, w Boże Ciało, stacja cały dzień poświęci na przegląd największych rodzimych przebojów rok po roku – od 1980 do 2015 w „Kronikach Polskiej Muzyki”. To będzie maraton przez 35 lat polskiej muzyki od „Boskie Buenos” Maanam do „Naucz mnie” Sarsy.

W cyklu koncertów z Przystanku Woodstock stacja wyemituje historyczny koncert Budki Suflera „Cień Wielkiej Góry” z 2014 roku. O tym występie Jurek Owsiak powiedział: „Rozbrzmiewająca muzyka przegoni Was po wszystkich zakamarkach duszy w poszukiwaniu atmosfery, klimatu i znajomych obrazów. Odlecicie! Obiecuję”.

W maju na antenie Kino Polska Muzyka pojawi się więcej rozrywkowej muzyki. Program „Prywatka”, który do tej pory można było oglądać w piątki i soboty, będzie emitowany codziennie w godzinach wieczornych. Kino Polska Muzyka uczci także urodziny Beaty Kozidrak (4 maja), Agnieszki Chylińskiej i Dawida Podsiadło (23 maja) poświęcając program „12 najlepszych…” ich twórczości.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *