„Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” w Cartoon Network

Cartoon Network prezentuje „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” – pełną humoru kreskówkę opartą na popularnej produkcji animowanej Sony Pictures o tym samym tytule. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami z filmu. Przygody młodego naukowca Flinta Lockwooda będzie można śledzić od 18 września o godz. 17:25 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Bohaterem najnowszego serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” jest Flint Lockwood, nastolatek, który marzy o tym, aby zostać uznanym naukowcem. Chce tworzy wynalazki, które zmienią świat, a nie takie, które kończą się spektakularną eksplozją i wybuchają mu prosto w twarz. Flint cierpi na zupełny brak zainteresowania tematem ryb. Jest to niefortunna przypadłość zwłaszcza, że mieszka w robotniczym miasteczku, w którym sardynki są motorem rozwoju gospodarczego.

Oprócz Flinta w serialu pojawi się Sam Sparks, nowa dziewczyna w mieście, aspirująca meteorolożka, która szybko stanie się najlepszą przyjaciółką głównego bohatera. Razem przeżyją mnóstwo zabawnych przygód i będą realizować swoje wspólne marzenie jakim jest niesienie pomocy przyjaciołom z miasteczka, wykorzystując przeróżne, stworzone przez siebie wynalazki. Widzowie spotkają też pozostałe, dobrze znane postaci: tatę głównego bohatera, małomównego Tima, małpę Steve’a, burmistrza Shelbourne’a, lokalnego celebrytę Brenta, wybitnie zdolnego Manny’ego i Earla, który jeszcze nie jest policjantem, ale pracuje jako nauczyciel w-f.

Produkcja powstała na podstawie animowanej komedii od Sony Pictures Animation z 2009 r. „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” i jej kontynuacji w 2013 r. Kreskówka została wyprodukowana przez DHX Media i Sony Pictures Animation, we współpracy z Corus Entertainment.

Premiera serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” 18 września w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *