„Kolędowanie z Fundacją POLSAT” w Polsacie i Polsacie News

W Wigilię w Polsacie świąteczny nastrój zapanuje już od rana. W radosną atmosferę oczekiwania wprowadzi widzów „Kolędowanie z Fundacją POLSAT”, na które stacja zaprasza od godziny 9:10. W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) o godzinie 13:10 „Kolędowanie z Fundacją POLSAT” wyemituje Polsat News. W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT w roku 2015.

Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program „Kolędowanie z Fundacją POLSAT” będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewni Anna Wyszkoni prezentując tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach ze swojej ostatniej płyty „Kolędy Wielkie”, oraz wychowankowie Autorskiej Szkoły Musicalowej.

To świąteczne spotkanie będzie okazją do przedstawienia działań i osiągnięć fundacji w 2015 roku m.in. zakupu nowego sztucznego płuco-serca dla Kliniki Kardiochirurgii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wyremontowania i modernizacji Oddziału Neonatologii w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, projektu „Pokoje dla mam” realizowanego razem z firmą Procter & Gamble, a także wspólnej inicjatywy PKOL, Telewizji Polsat i Procter&Gamble – „Polskie Nadzieje Olimpijskie”. O wszystkich projektach, w które angażuje się Fundacja POLSAT opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, Monika Zalewska (Polsat News i „Wydarzenia”), Dorota Gawryluk („Wydarzenia”), prof. Mirosław Wielgoś, prof. Jacek Moll i prof. Jadwiga Moll, trener Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START – Bogusław Szczepański oraz Małgorzata Mejer (Procter&Gamble).

„Kolędowanie z Fundacją POLSAT” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Bartosz Kwiatek.

Emisja 24 grudnia o godzinie 9:10 w Polsacie oraz 25 grudnia o godzinie 13:10 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *