Kolejne odcinki „Dzień, w którym pojawiła się forsa” jesienią w TTV

Ruszają zdjęcia z kolejną rodziną uczestniczącą w programie „Dzień, w którym pojawił się forsa”. Po udanej wiosennej premierze pierwszych odcinków (średnia 4,3% SHR, 16-49) jesienią w TTV zobaczymy kolejne odcinki serii.

Sprawdź ofertę kanału TTV w PROGRAMIE TV

„Dzień, w którym pojawił się forsa” to poruszający i budzący emocje format, który zaczyna się od finansowego trzęsienia ziemi. Uczestnicząca w programie rodzina znajduje pod swoimi drzwiami znaczną kwotę pieniędzy. Sposób, w jaki wykorzysta gotówkę, zależy tylko od niej.

Ten projekt stawia przed nami bardzo wysoko poprzeczkę. Zderzenie ludzkiej natury z dużymi pieniędzmi najczęściej oznacza mieszankę wybuchową. Scenariusz programu pisze samo życie, a to jest czynnik nieprzewidywalny. Jesienią poznamy losy kolejnych bohaterów programu, którzy pod drzwiami znajdą walizkę z pieniędzmi – podsumowuje Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV

TTV jest pierwszym kanałem w Europie, który realizuje licencjonowany format „Dzień, w którym pojawił się forsa”.

Jesteśmy dumni, że ten pionierski projekt właśnie nasi widzowie śledzą jako pierwsi. TTV nie boi się wyzwań i eksperymentowania z różnymi formami telewizyjnymi, dlatego też produkcję tego wymagającego programu powierzyliśmy w ręce Grzegorza Piekarskiego i zespołu Golden Media Polska – dodała Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

„Dzień, w którym pojawił się forsa” to przełomowy moment w życiu bohaterów, realnie zmieniający rzeczywistość. Do jesiennej serii oprócz rodzin, TTV zaprasza też i donatorów, którzy zechcą wyciągnąć pomocną dłoń do potrzebujących rodzin.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *