Premiera nowego „Twin Peaks” w HBO3 i HBO GO

Nowy serial SHOWTIME® „Twin Peaks” zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godzinie 3:00 nad ranem – równolegle ze światową premierą w USA – w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Wyreżyserowany w całości przez Davida Lyncha i wyprodukowany dla SHOWTIME® nowy 18-częściowy „Twin Peaks” rozpoczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. Uhonorowany Złotym Globem i nominowany do Emmy Kyle MacLachlan wraca jako agent specjalny Dale Cooper. Autorami scenariusza i producentami serialu są David Lynch i Mark Frost, ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.

Dwie pierwsze części „Twin Peaks” pojawią się w HBO3 w poniedziałek, 22 maja o godzinie 3:00 nad ranem. Kolejna emisja została zaplanowana w HBO o godzinie 22:10. W serwisie internetowym HBO GO widzowie będą mogli obejrzeć od razu pierwsze cztery części nowej produkcji. W następnym tygodniu, 29 maja trzecia i czwarta część zostaną wyemitowane w HBO3 o godzinie 3:00 nad ranem, a także w HBO o godzinie 22:10. W kolejnych tygodniach pozostałe części „Twin Peaks” będą emitowane pojedynczo.

Pierwszy i drugi sezon „Miasteczka Twin Peaks”, jak również film Davida Lyncha „Twin Peaks. Ogniu, krocz za mną” można już oglądać w serwisie HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *