Kolejne przygody Finn’a i Jake’a w Cartoon Network

Mieszkańców Krainy Ooo czekają nowe wyzwania. W kolejnych odcinkach siódmego sezonu „Pory na przygodę” bohaterowie spróbują odnaleźć koronę Lodowego Króla i uratować Finna, który zmienił się w potwora. Emisja premierowych odcinków od poniedziałku, 24 października 2016 roku, w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Do Krainy Ooo docierają niepokojące wieści – Gienio i królewska korona zostali porwani i uwięzieni w tajemniczej jaskini. Finn, Jake i Lodowy Król muszą jak najszybciej ich odnaleźć. Władca, nie zważając na czyhające niebezpieczeństwa, postanawia samotnie wyruszyć na poszukiwania. Po drodze spotyka Betty, swoją dawną narzeczoną i odkrywa, że to ona stoi za zaginięciem korony.

W tym samym czasie na szczycie Martwej Góry, Finn znajduje skarb – magiczne okulary. Nie spodziewa się nawet, że ich założenie wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem i wywoła lawinę nieszczęść. Nieświadomy bohater nakłada okulary i od tej pory wszyscy, na których tylko spojrzy, zmieniają się w dziwne postaci i przedmioty – Królewna Balonowa staje się nastoletnim chłopcem, a BRCR mikrofalówką. Okazuje się, że to nie koniec. Kiedy Finn spogląda w lustro, sam przemienia się w okropnego potwora, który nie odróżnia dobra od zła. Chłopiec nie może sobie poradzić z tym, co się dzieje. Na szczęście z pomocą przychodzi Jake, któremu udaje się zatrzymać działanie magicznych okularów.

Premiera nowych odcinków siódmego sezonu „Pory na przygodę” w poniedziałek, 24 października. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *