Polska edycja „Ex na Plaży” w MTV Polska

7 listopada 2016 roku na antenie MTV Polska pojawi się nowa lokalna produkcja. Program „Ex na plaży” jest polską wersją angielskiego formatu, który w Wielkiej Brytanii doczekał się już pięciu sezonów. To już trzecia lokalna produkcja MTV Polska tej jesieni.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym MTV Polska

Tej jesieni stacja MTV Polska przygotowała dla swoich widzów aż trzy lokalne produkcje. W sierpniu na antenie zadebiutował drugi sezon „Warsaw Shore – Summer Camp” i został bardzo ciepło przyjęty przez fanów serii. Następnie we wrześniu stacja wyemitowała pierwsze odcinki programu „Niemożliwe PL”, w którym Wojciech „Łozo” Łozowski wraz z zaproszonymi gośćmi wyszukiwał i komentował najzabawniejsze filmiki z sieci.

Już 7 listopada na antenie MTV Polska zadebiutuje najnowsza lokalna produkcja, czyli „Ex na plaży Polska”. Program ten skupia się na relacjach między uczestnikami, a ich byłymi partnerami. Na chorwacką wyspę Hvar zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy otrzymali szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzieli jednak, że na plaży pojawią się również ich byli partnerzy. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami.

Oryginalna wersja programu z Wielkiej Brytanii cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i doczekała się już 5 sezonów. Oprócz Polski, lokalne wersje powstały w Szwecji i Brazylii. Tożsamość poszczególnych bohaterów potwierdzona zostanie wkrótce, póki co wiadomo, że w programie pojawi się znany z „Warsaw Shore”, Wojtek Gola.

Premierze towarzyszy kampania promocyjna w prasie młodzieżowej, na Facebooku, na YouTube i na Instagramie. Producentem wykonawczym „EX na Plaży Polska” jest Dragon Head.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *