Kolejne przygody Królikuli na antenie Boomeranga

Królikula znów ma kłopoty. Razem z Chesterem i Haroldem padają ofiarą czarów i zostaną zamienieni w jedno zmutowane zwierzę. Czy uda im się znaleźć antidotum i wrócić do swoich wcieleń? Odpowiedź w nowych odcinkach „Królikuli”. Emisja na antenie Boomeranga od poniedziałku, 17 października 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Boomeranga

Królikula to królik-wampir, który po wypiciu soku marchewkowego zyskuje magiczną moc i może przeciwstawiać się strasznym bestiom i magicznym zjawom, które spotyka na swojej drodze. Gdy supermoce nie wystarczają, z opresji ratują go najlepsi przyjaciele – kot Chester, pies Harold i dziewczynka – Mina.

W nowych odcinkach Królikulę czekają kolejne komiczne perypetie. Gdy pewnego słonecznego dnia wyjdzie na spacer, będzie musiał jak najszybciej wracać do domu, zanim palące słońce zmieni go w popiół. Innym razem, po wypiciu soku warzywnego wpadnie w trans obsesyjnego sprzątania całego domu, a gdy zje ostrą przyprawę, będzie zamieniał w ogień wszystko, czego dotknie. To jeszcze nie koniec! W wyniku magicznego zaklęcia cała trójka zwierzaków – Królikula, Chester i Harold – zamieni się w jedno zmutowane zwierzę. Bohaterowie usilnie będą próbowali oddzielić się od siebie i wrócić do swoich wcieleń. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.

Premierowe odcinki pierwszego sezonu „Królikuli” od 17 października na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *